Kapak kızı Taylor Swift'in inanılmaz değişimi: Sırrı ne?24 yaşındaki pop yıldızı Taylor Swift, kariyerinde ilerleme kararı verdi. Yeni albümü 1989'la birlikte "küçük kız" imajını kırmaya yönelik adımlar atan Swift, Wonderland dergisinin kapağında bizi çok şaşırttı! Neredeyse başka birine dönüşen şarkıcı, doğal tarzıyla dikkatimizi çekti. Büyük değişiminin asıl sebebi sence ne?

Farkı bulabildin mi?

Genellikle ateş kırmızısı dudaklar ve cat-eye şeklinde çekilmiş eyelinerla görmeye alıştığımız Taylor Swift'e, bu kez nude makyajını tamamlayan toprak tonlarıyla rastladık. Kendisini güçlükle tanıyabildiğimiz genç şarkıcı, sade ten makyajı, kahve tonlarındaki farı ve ıslak görünümlü saçlarıyla çok güzel görünüyor. Bütün bunlar fark yaratan değişikliği oluşturuyor, ancak en büyük farkı yaratan elbette kalınlaştırdığı kaşları! Hem koyuya boyadığı hem de kalınlaştırarak düz bir şekil verdiği kaşları, Taylor'ı bambaşka birine dönüştürmüş. Çok daha genç bir yüz ifadesine sahip olduğunu söylemeliyiz.

Taylor'ın dudaklarında her zaman gördüğümüz kırmızı rujun aksine, sade bir dudak nemlendiricisi kullanılmış. Bu hali de, doğallığın her zaman daha güzel göründüğünü ispatlar nitelikte.

Islak görünümlü saçları, her zamankinin aksine yaşına uygun bir hava vermiş. Bu model, hafifçe maskülen öğelere vurgu yapmasıyla da ona seksapel katmış.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Super Liner Silkissime 602 Brown Temptation

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Super Liner Silkissime 602 Brown Temptation