Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ön gösteriminde şıklık yarışı!4 Mayıs'ta New York'ta düzenlenen, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin ön gösterimi, filmin oyuncularının katılımıyla gerçekleşti. 4 yıldır Kaptan Amerika rolünü üstlenen ünlü aktör Chris Evans'ın yanı sıra, Robert Downey Jr., Elizabeth Olsen gibi isimler de ön gösterime katıldı. Geceye katılan ünlülerin şıklık yarışı ise gözlerden kaçmadı! Bakalım en şık isimler kimler olmuş?

Elizabeth Olsen

90'lı yılların ''Bizim Ev'' dizisiyle yıldızı parlayan Mary Kate ve Ashley Olsen'ın küçük kardeşi olan Elizabeth Olsen, filmde Wanda Maximoff / Scarlet Witch karakterini canlandırıyor. Ön gösterime, Dolce & Gabbana imzalı mavi üstüne beyaz çiçekleri olan, uzun elbisesiyle katılan Elizabeth, toprak tonlarındaki göz makyajı ve nude tonda dudak parlatıcısı ile güzelliğiyle büyüledi.

Jennifer Connely

Filmin ön gösterimine katılan ünlü aktris Jennifer Connely, etek kısmı işlemeli, üst kısmı deri elbisesi ve siyah botlarıyla ''rocker'' bir görünümdeydi. Bu görünümünü ise belirgin kaşları ve kırmızı rujuyla tamamladı.

Josephine Skriver

Victoria's Secret meleklerinden, güzel model Josephine Skriver, derin yırtmaçlı, vücut hatlarını ortaya çıkaran ''siyah küçük elbisesi'' ve bağcıklı siyah ayakkabısı ile oldukça hoş görünüyordu. Bu çekici kıyafetini ise kırmızı ruju ve strobing makyajıyla tamamladı.

Olivia Palermo

Ünlü ''it girl''lerden Olivia Palermo da ön gösterime katılan ünlüler arasındaydı. Deri taytı, siyah kazağı, füme rengi ceketi ve siyah bootie'leri ile sade ve şık görünüyordu. Kuyruklu eyeliner'lı göz makyajı ve bronz, ışıltılı ten makyajı da görünümüne farklılık kattı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

Maybelline New York Color Sensation Creamy Mattes 965 Siren in Scarlet

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

Maybelline New York Color Sensation Creamy Mattes 965 Siren in Scarlet

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet