Kardashian ailesinin imza makyajlarını merak ediyor musun?İtiraf edelim, hepimiz Kardashian fanıyız! Onların lüks hayatı, eğlenceli Instagram fotoğrafları bizlerin en büyük eğlencesi oluverdi. Bugün senin için Kardashian ailesinin fertlerinin makyaj stillerini yakın markajımıza alıyoruz. Bakalım kim, hangi makyajı yapmadan sokağa çıkmıyor? Kardashian ailesinin imza makyajlarını öğrenmek için okumaya devam et.

Kim Kardashian

Kim Kardashian dediğimizde aklımıza ilk olarak kontür tekniği geliyor. Kim ile birlikte hayatımıza giren kontür tekniği, yüz hatlarını belirginleştiriyor ve bizi olduğumuzdan daha ince, kusursuz gösteriyor. Hatta kontür makyajı o kadar yaygınlaştı ki sadece yüzde değil bacakta, göğüs dekoltesinde de bu makyaj kullanılır oldu!

Kylie Jenner

Kylie Jenner, mat dudak trendini en çok seven ünlülerin başında geliyor! Hem gündüz hem de gece makyajında tercih ettiği mat rujların genellikle toprak tonlarını ve doğal renklerini seven Kylie, böylece dudaklarını daha dolgun gösteriyor. Sen de dudaklarını dolgun göstermek için bu yazımıza göz atabilirsin. 

Khloe Kardashian

I missed my Hamptons glam duo @joycebonelli and @thescottycunha

Khloé (@khloekardashian) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Khloe Kardashian strobing tekniğinin en büyük fanlarından! Elmacık yanaklarındaki aydınlık görünümü çok seven Khloe, bu sayede davet makyajlarında ışıl ışıl parlıyor. Khloe'nin imza makyajı olan strobing trendi, sonbahar aylarında da çok popüler olacak gibi görünüyor. Sen de en yakın zamanda bir aydınlatıcı almalısın.

Kourtney Kardashian

 

İri ve büyük gözlerini ön plana çıkarmayı seven Kourtney, Kardashian ailesinin en doğal makyaj yapan üyelerinden biri! Genellikle hacimli kirpikleri ile sade göz makyajını birleştiren Kourtney dudağında ise nude tonları tercih ediyor. Sen de bu makyaj stilini yapmak istiyor ama küçük gözlerinden şikayet ediyorsan seni hemen bu yazımıza alalım!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten 06 Rose Beige

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Urban Decay Afterglow Highlighter Fireball

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten 06 Rose Beige

Nyx Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Urban Decay Afterglow Highlighter Fireball