Karlie Kloss ve Candice Swanepoel: Ünlü modellerin fit kalma sırrı

Ünlü modellerin işleri çok zor! Sürekli aynı kiloda kalmak ve fit görünmek zorundalar. Bunun için başvurdukları tek şey var o da SPOR SPOR SPOR! Victoria's Secret'in melekleri, Karlie Kloss, Lily Aldridge ve Alessandra Ambrosio yaz boyunca spor yapıp durdular. Saatte 700 kalori yaktıran boks'a merak saran ünlü modeller, spor pozlarını sürekli Instagram'da paylaşıyorlar. Sıkı bir kardio programı uygulayan Victoria's Secret modelleri bu işi biliyorlar! Çünkü iyi bir kardio, vücudu spora hazırlar, kaslarınızı çalıştırır.

Get a Strong Start to your Friday, you'll be #BetterForIt #FitnessFriday

Une photo publie par @karliekloss le

Selilüte hayır diyen ünlü modeller, squat, pilates gibi egzersizleri de tercih ediyorlar. Sen de bu sporları yapmak için, illa bir spor salonuna üye olmak zorunda değilsin. Evde veya parkta kendin de çalışabileceğin bu hareketleri, günde az 1 saat yapmalısın. Vücudunun kısa zamanda şekillendiğini ve daha enerjik göründüğünü hissedeceksin.

Tabii spora başlamadan önce yapman gereken şeyler var. Spor çantanda olmaz olmaz şeyleri senin için sıralıyoruz.

1. Adım

Sporda çok terleyeceğin için önceden makyajını temizlemen gerekiyor. Bunun için pratik makyaj çıkarma mendillerinden biri spor çantanda mutlaka olmasını tavsiye ediyoruz.

2. Adım

Spor esnasında sadece vücudun ve yüzün çok ter kaybediyor. Bu sebeple cildini spor sonrasında mutlaka nemlendirmelisin. Unutma nemsiz cilt, sivilce oluşumuna daha açıktır.

3. Adım

Spor bittikten sonra BB krem ile cilt kusurlarını eşitleyebilir, daha taze bir cilde sahip olabilirsin.

Thanks @missbenny1 for kicking our asses. @marynalinchuk1 #namaste @themermaidfiles

Une photo publie par Candice Swanepoel (@angelcandices) le

Candice Swanepoel gibi ünlü modeller, spor sonrasında vücutlarını dinlendirmek ve meditasyon yapmak için yogaya başvuruyorlar. Yoga, akıl ve beden sağlığı için çok yararlı bir aktivetedir. Bütün vücudunu esnetip, spor sonrası daha dinç olmanı sağlar.

Gördüğün gibi hiç birşey mucize değildir, ekranlarda gördüğün güzel modeller de sürekli spor yapıp, sağlıklarına dikkat ediyorlar. Sen de sağlıklı yaşama başlamaya hazır mısın?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

Loreal Paris Üç Etkili Temizleme Sütü

Loreal Paris Göz Makyajı Temizleme Losyonu

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

Loreal Paris Üç Etkili Temizleme Sütü

Loreal Paris Göz Makyajı Temizleme Losyonu