Kasım dergileri: Bu ay hangi ünlü, hangi derginin kapağında?Her ay farklı ünlüleri, çeşitli dergilerin kapaklarında görüyoruz. Birbirinden güzel kombinler ve harika saç, makyaj stilleri ile karşımıza çıkan kapak kızlarını, dergiyi almamıza neden olan etkenlerden olarak da sayabiliriz! Peki, bu ay hangi ünlü yıldız, hangi derginin kapak kızı oldu? Bu sorunun yanıtı yazımızın devamında saklı!

 

All dergisi

 

 

All dergisi Kasım ayı sayısında ünlü oyuncu Burcu Biricik kapak kızı olmuş! Hayat Şarkısı isimli dizisiyle şu sıralar gündemden düşmeyen Burcu Biricik, dağınık görünümlü saçları, kot kıyafetleri ve nude tonda rujuyla harika görünüyor!

 

Elle dergisi

 

 

Elle dergisinin kapağını bu ay, model Stina Rapp Wastenson süslüyor! Siyah kuyruklu eyeliner, nude ruj ve bronzer ile belirginleştirilen yanak oyukları ile kusursuz bir makyaja imza atmış!

 

Women's Health

 

 

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Karlie Kloss Women's Health dergisinin bu ayki sayısının kapak yıldızı olmuş. Her zamanki gibi aydınlık ve canlı görünen teni ve güzel gözlerini belirginleştiren hafif dumanlı göz makyajı ona çok yakışmış!

 

Elele dergisi

 

 

Ünlü şarkıcı Demet Akalın Elele dergisinin kapağında! Onu görmeye alışık olduğumuz yoğun gece makyajı yerine bu kez nude tonlarda, doğal görünen sade bir makyaj tercih etmiş. Kaş kalemi ile belirginleştirilmiş kaşlar, kuyruklu eyeliner ve neredeyse yok gibi görünen nude ruju çok hoş görünüyor. 

 

BeStyle dergisi

 

 

Şu aralar İkimizin Yerine filmiyle gündemde olan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya BeStyle dergisinin kapak yıldızı! Neredeyse onu tanıyamayacağımız kıvırcık, koyu kahve peruk saçları, nude ruju ve sade ten, göz makyajı ile çarpıcı görünüyor!

 

Photo credit: Famousfix.com

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

NYX Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Nyx Tinted Brow Mascara

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

NYX Soft Matte Lip Cream Abu Dhabi

Nyx Tinted Brow Mascara