Kate Hudson vs Pixie Lott: Bordo rujlar çarpışıyor!

Yıldızlar için yaz-kış farketmiyor. Kış sezonunun vazgeçilmezi bordo ruju, Kate Hudson ve Pixie Lott tereddüt etmeden yaza taşımış, çok da iyi yapmış! İki sarışın yıldız, aynı stildeki makyajlarıyla bize esin kaynağı oldu.

Sıra sende

Ne dersin? Kışın vazgeçilmezi bordo ruj, yazın da mükemmel değil mi?

İlham veren iki elit görünüm

Kate ve Pixie, bordo rujun yazın da ağır bir etki yaratmadan kullanılabildiğini kanıtlar nitelikte! Rujun her iki yıldızın da sarı saçlarıyla yarattığı kontrasta bayıldık. Esmerler de bordo rujla sıradışı bir görünüm elde edebilirler. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, dişlerin yeterince beyaz olması!

Nasıl uygulamalı?

Kate ve Pixie, birebir aynı olan makyaj stillerini elde etmek için, ruju fırçayla uygulamayı tercih etmiş. Ruj öncesinde doğal renkte bir dudak kalemiyle çerçeve çizerek, sen de Pixie ve Kate gibi kusursuz görünebilirsin. Ruj sonrasında gerekli kontrolü yapmayı ihmal etmeyerek pamuklu çubuklardan yardım aldığın takdirde, bordo rujun mükemmel görünecektir.

Pixie Lott ve Kate Hudson gibi sen de, dudaklarına kontrast yaratmak için gözlerinde hafif makyajı tercih et. Beyaz farı hafifçe uygulamak, aydınlık bakışlar elde etmek için de ideal.

Jüri sensin

Sence bordo ruj hangi yıldıza daha çok yakışmış?

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.