Kate Middleton: Gündüz mü, gece mi?

Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın zarif güzellik stilini her zaman takip ediyor, sık sık da esinleniyoruz. Geçtiğimiz aylarda Buckhingham Sarayı'nda verilen bahçe partisinde ve National Maritime Museum'da ayrı ayrı iki stiliyle karşılaştık. Bu gece ve gündüz etkinliklerinin ikisinde de Kate aynı derecede elegan görünüyordu. Sen hangisini tercih ederdin? Bir de detaylı inceleyelim...

Gündüz için monokrom

Londra'da gerçekleşen National Maritime Museum'daki kahvaltı resepsiyonunda, Kate monokrom modasıyla tamamen uyum içerisindeydi. Düşes, siyah detaylı, beyaz elbisesini mavi süet topukluları ve uyumlu portföy çantası ile tamamladı. Makyajına gelince, Kate fresh ve doğal görünen cildini, maskarası ve nude rujuyla tamamladı.

Gece için dantel

Aynı gün, Düşes Buckingham Sarayı'nda katıldığı bahçe partisinde Alexander McQueen imzalı kahve dantel bir elbise ile görüntülendi. Kate stilini, portföy çanta ve topuklu ayakkabılarla tamamladı. Makyajında ise gri göz farı, pembe allığı ve nude dudakları ön plandaydı.

Dantellerin, 2015 İlkbahar/Yaz sezonunda büyük bir trend olacağı tahmin ediliyor. Şimdiden gardırobumuzu dantellere büründürmek için harika bir örneğimiz var artık!

Karar

Kate her zaman en son moda trendlerine yön veriyor, bu iki harika stili ile aynı günde görüntülenmesi bizi hiç şaşırtmadı

Peki sence hangisi daha etkileyiciydi? Oyunu bekliyoruz.

 

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.