Kate Middleton ile Hindistan seyahatine yakın markajPrens William ve eşi Kate Middleton İngiltere Kraliyet Ailesi adına Hindistan ve Bhutan gezisine çıktılar. Gezi boyunca kameraların da yakından takip ettiği Kate Middleton ve Prens William oldukça keyifli görünüyorlardı. Hindistan'ın doğal güzellikleri ve Kate Middleton'ın zarif stili bir araya gelince ortaya mükemmel fotoğraflar çıktı. Şimdi Kate Middleton'ın renkli ve şık kombinlerine göz atalım, belki senin de ilham alabileceğin detaylar olabilir.

Etnik desenler

 

Kate Middleton, etnik desenleri kombinlemekte oldukça başarılı. Bizim giymeye cesaret edemediğimiz desenleri kolaylıkla kombinleyen Kate'den öğrenecek çok şeyimiz var. Özellikle beyaz ve lacivert renklerini sen de bu yaz mutlaka birleştirmelisin. Bu renkleri, nude stilettolarla tamamlayarak hem şık hem de etnik görünmek çok kolay!

Zıt renkler

 

Birbirinin zıttı olan renkleri giymekten herkes korkar, değil mi? Kate Middleton, Hindistan gezisinde mor ve yeşili bir araya getirerek bu tabuları yıkıyor. Gördüğümüzde çok beğendiğimiz ama denemeye cesaret edemediğimiz bu moda akımını bu yaz mutlaka deneyeceğiz! Birbirine kontrast renkleri beyaz ceket ile tamamlayan Kate, her zamanki gibi şıklığını koruyor.

Makyaj tarzı

 

Her zaman sade ve doğal makyaj tarzını benimseyen Kate, Hindistan seyehatinde de bu tarzdan vazgeçmedi. Nude dudak makyajı ve miminum göz makyajı ile oldukça şık ve asil görünen Kate Middleton, kusursuz cilt görünümü ile dikkat çekti. Sen de yaz mevsiminde tatile giderken yanına aldığın makyaj malzemelerinin hem gece hem de gündüz kullanabileceğin, kullanışlı ve pratik olmasına dikkat etmelisin.

Editörün önerisi: Yaz mevsiminde 2 saatte bir güneş kremi uygulamayı unutmamalısın.

 

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Garnier Ambre Solaire Güneş Koruyucu SPF 50 150ml

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Glam Bronze Duo Powder 102

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Garnier Ambre Solaire Güneş Koruyucu SPF 50 150ml

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L'Oréal Paris Glam Bronze Duo Powder 102