Kate Middleton vs Charlene De Monaco: Bu kez prensesler savaşıyor!

Genellikle prenslerin prensesler için savaştığı çağlar geride kaldı! Her zaman asil, ölçülü ve sade görünen Kate Middleton ile Charlene de Monaco, nude makyajlarıyla görüntüleniyor. Sezonun trendi doğal makyajı sence hangi zarif prenses daha iyi taşımış?

Asalet timsali Kate Middleton

Cambridge Düşesi'nin klasik ve elegan tarzı her zaman favorimiz. Middleton oğlunun doğumundan sonra da zarafet ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Tarzını nude makyajla tamamlayan ve pembe tonlarına ağırlık veren Düşes, doğal güzelliğini ortaya çıkarmış. Prenses, nude tonları hafif bir kahve far ve göz kalemiyle tamamlamanın her zaman iyi bir fikir olduğunu kanıtlar nitelikte.

Karakteristik sarışın Charlene de Monaco

Monaco Prensesi Charlene Wittstock, sarı saçlarıyla müthiş bir uyum içinde olan doğal tonlardaki makyajıyla oldukça elegan görünüyor. Şu sıralar anneliğe hazırlanan eski sporcu, yeni Prenses Wittstock, makyajında şeftali ve pembe tonlarını seçmiş. Tüm bu renkleri yenilikçi ama zarafetinden ödün vermeyen bir biçimde birleştirmesine bayıldık!

Jüri sensin

İki prensesin de nude tonlar kullanarak yaptığı bu makyajı, sence kim kendine daha çok yakıştırmış? Prensesler savaşında galibi belirlemek için sen de oyunu kullan!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.