Kate Middleton: Wimbledon stilini bayrama adapte etCambridge Düşesi asil güzel Kate Middleton'ı Wimbledon Tenis Turnuvası'nda görüntülüyoruz. Elegan tarzıyla her zaman dikkat çeken Prenses, elit ve zarif makyajıyla ilham kaynağımız! Bayramın yaklaştığı bugünlerde, sen de Prenses stilinden esinlenmek ister misin?

Sıra sende

Kate Middleton'ın asil ve nude makyajını elde etmek için adımlarımızı takip et!

Birinci adım:

Kate gibi mükemmel bir ten elde etmek için, öncelikle sıvı formlu bir fondöteni fırça yardımıyla uygula. Ardından pembe bir allığı elmacık kemiklerin boyunca uygula ve transparan pudrayla ten makyajını sabitle.

İpucu: Yumuşak kıllı ve büyük boy bir fırça kullanmak fondöteni dağıtırken en iyi sonucu almanı sağlar.

İkinci adım:

Gözlerde sade ve feminen bir görünüm için, kahve veya koyu gri bir far ile aynı renkte bir göz kalemi kullanabilirsin. Göz kalemini alt kirpik diplerine uygula ve aplikatörle çok hafifçe dağıt. Daha sonra farı göz kapaklarına uygula ve iki kat maskarayla göz makyajını noktala.

Kate'inki gibi kaşlar için ipucu:

Bu makyajın tamamlayıcısı olarak kaş kaleminden yardım alabilirsin. Kendi kaşlarının renginde bir kalem ile boşlukları doldurduğunda, yüz ifadenin çok daha anlamlı göründüğünü farkedeceksin.

Üçüncü adım:

Dudakların için bu makyajın tonlarına uygun olarak, pembe ıslak görünümlü bir ruj seç. Dilersen ruj öncesinde dudaklarına kalem uygulayabilirsin.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.