Kids' Choice Awards 2015: En güzel makyajlarDün gerçekleşen ünlü Amerikan kanalı Nickelodeon tarafından organize edilen Kids' Choice Awards kapsamında, ödüller sahiplerini buldu. En İyi Kadın Şarkıcı ödülünü Selena Gomez, En İyi Erkek Şarkıcı ödülünü Nick Jonas, En İyi Grup ödülünü One Direction ve En İyi Şarkı Sözü ödülünü Taylor Swift aldı. Ekran tarafında ise; En İyi Çizgi Film ödülünü Sponge Bob, En Beğenilen Kötü Karakter ödülünü ise Maleficient fimiyle Angelina Jolie aldı. Makyajlara gelirsek; en beğendiğimiz ünlüleri merak ediyorsan detaylı anlatımları seninle!

Sıra sende

 

Nude trendinin hakim olduğu gecenin en iyilerine yakından bak!

1) Sarah Hyland

Modern Family dizisiyle gözümüzün önünde büyüyen, Mila Kunis'e benzerliğiyle dikkat çeken genç oyuncu Sarah Hyland, partiye yeni Bob kesimli saçları ve pembe ağırlıklı makyajıyla katılmayı seçmiş. Yeni saçlarına bayıldığımız Hyland'ın makyajını elde etmek için, hafif bir ten makyajı yaparak sakız pembesi bir ruj sürebilirsin.

2) Jennifer Lopez

Yıllar geçmesine rağmen her geçen gün daha güzel görünen J.Lo, latin havasıyla çok iyi uyum sağlayan bronz, kahve ve nude tonlardaki makyajı seviyor. Gözlerine kahverengi dumanlı makyaj uygulayan yıldız, bej rengi bir parlatıcıyla görünümünü tamamlamış.

3) Angelina Jolie

Ünlü oyuncu, yapımcı ve yönetmen Angelina Jolie, genelikle nude tonlarda dudak makyajıyla siyah diplinerı bütünlemeyi tercih ediyor. Kirpik diplerine siyah eyeliner çekerek dolgun kirpiklerle bunu tamamlayan Jolie, ödül aldığı gecede hafif bir parlatıcı tercih etmiş ve çok doğru bir seçim yapmış!

4) Iggy Azalea

Avusturalyalı rap şarkıcısı Iggy Azalea, dolgun dudaklarına nude ruj sürerek hem asil hem seksi bir görünüm elde etmiş. Gözlerinde ise kahve tonlarını seçen Azalea'nın makyajı için, göz kapaklarına kahve tonlarında bir makyaj uygulayıp nude bir parlatıcı sürebilirsin. Tepeden at kuyruğunu da unutma!

5) Emma Stone

Güzel ve sevimli oyuncu Emma Stone, En İyi Sinema Aktrisi ödülünü aldığı gecede son derece keyifliydi. Kızıl saçlarını kahverengi dumanlı göz makyajı ve nude rujla tamamlayan Stone'un en iyi aksesuarı ise gülüşü!

6) Kaley Cuoco

Big Bang Theory'de Penny rolüyle tanıdığımız Kaley Cuoco, makyajını en beğendiğimiz isim! Açık pembe tonlarındaki parlak ruju, ince ve zarif eyelinerı ve hafif ten makyajı, sarı saçlarına çok yakışmış.

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

LOréal Paris Color Riche Quad E3 Infiniment Bronze far

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

LOréal Paris Color Riche Quad E3 Infiniment Bronze far

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige