Kim bu kız: Güzel model Josephine Skriver!

Yüzünü sosyal medyada, çeşitli markaların reklamlarında, hatta billboardlarda bile sık sık gördüğümüz ama adını bilmediğimiz güzel modellerden biri Josephine Skriver... Danimarka'lı, 22 yaşındaki güzel model de Victoria's Secret meleklerinden biri ve kıskanılacak bir güzelliğe sahip!

Geçtiğimiz günlerde, New York'ta katıldığı bir davette bronz makyajıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bize de onun bu makyajından ilham alıp, hemen denemek düştü. Bakalım Josephine bu makyajı nasıl yapmış?

İlk adım: Ten makyajı

Josephine tam bir bronz görünüm aşığı! Onun bu ışıltılı ten makyajını oluşturmak için, ilk önce tüm yüzüne ışıltılı bir görünüm katacak L'Oréal Paris Lumi Magique makyaj bazını uygula. Ardından kusursuz bir cilt görünümü için, ten renginle uyumlu, Urban Decay Naked Likit Fondöten gibi bir fondöteni makyaj süngerin veya fondöten fırçası yardımıyla tüm yüzüne uygula.

Ten makyajını sonlandırmak için, Yves Saint Laurent Sahariennes gibi bir bronzlaştırıcı pudrayı elmacık kemiklerine, alnının tepe noktalarına, burnunun üzerine ve çene ucuna uygulayıp cildine harika bronz bir görünüm kat.

İkinci adım: Göz makyajı

Yeşil gözlerini belirginleştirmek için bronz-kahve tonunda, Maybelline New York Color Show Mono Göz Farı 34 Lustrou gibi ışıltılı bir farını göz kapaklarına ve alt kirpik diplerine uygula. Bakışlarına derinlik katmak için de birkaç kat maskara ile göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım: Dudak makyajı

İlkbahar-Yaz aylarına yaklaştığımız şu dönemde, dudak parlatıcıları da ön plana çıkmaya başlıyor. Josephine de bronz makyajıyla uyumlu, şeftali tonlarındaki parlatıcıyı uygulayarak tam bir yaz kızı görünümü oluşturmuş!

Şimdi de bu makyajı uygulama sırası sende!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

URBAN DECAY NAKED SKİN LİKİT FONDÖTEN

Maybelline New York Color Show Mono Göz Farı 34 Lustrou

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

URBAN DECAY NAKED SKİN LİKİT FONDÖTEN

Maybelline New York Color Show Mono Göz Farı 34 Lustrou

Yves Saint Laurent Les Sahariennes Bronzer Pudra