Kırmızı dudakların savaşı: Taylor Swift vs. Emma Watson

 

En ateşli renk kırmızı, çekiciliğin ve heyecan verici duyguların bir simgesi! Kırmızı rengin bize kattığı enerjisi o kadar yüksek ki, ne zaman kırmızı renkte bir şeyler giysek, o günümüz mutlaka çok güzel geçiyor. Tam da bu nedenlerden olsa gerek, aktris Emma Watson ve ünlü şarkıcı Taylor Swift, mat kırmızı ruju tercih etmişler.

Emma, siyah tonlarda tulumuna renk katmak için, Taylor da kırmızı elbisesiyle uyum yakalamak için kırmızı ruju kullanmışlar. Peki, sence kırmızı ruj en çok hangisine yakışmış?

Emma Watson

Dünyaca ünlü kitap ve sinema filmi Harry Potter'ın Hermione'si Emma, geçtiğimiz günlerde katıldığı davete, geriye doğru, hafif ıslak görünümlü saçları ve siyah, gri tonlarda sırt dekolteli tulumuyla damga vurdu! Tabii ki mat, kırmızı rujuyla renklendirdiği dudakları en dikkat çeken noktası oldu.

Sıra sende: Emma'nın dudakları ince olmasına rağmen, doğru teknikle olduğundan daha dolgun dudaklara sahip olmuş. Sen de; kırmızı tondaki rujunu seçtikten sonra, yüzüne uyguladığın pudrayı, dudaklarına da uygulayıp, rujunun renginde dudak kalemiyle dudaklarını çerçevelendir. Dudak çizginin çok az dışına çıkarak, kalemi sürersen dudakların daha dolgun görünür. Sonrasında da çerçevenin içini rujla doldur.

Taylor Swift

Yer çekimine karşı koyan kâkülleri ve uzun bob kesim sarı saçlarıyla Taylor gene gözlerimizi kamaştırıyor! Taylor'ın makyajı, Emma'nın makyajından biraz daha yoğun ve bronz tonlarda.

Sıra sende: Taylor'ın makyajının odak noktası dudakları olsa da gözlerini belirginleştirmeyi unutmamış. Sen de; göz kapaklarının kıvrım noktasına açık kırmızı tonda göz farını uygulayıp, eyelinerla gözlerini çerçevele. Elmacık kemiklerine bronz tonda allık uygula ve son dokunuşu da kırmızı rujunla yap!

Tercih senin!

Hem Emma Watson'ın, hem de Taylor Swift'in kırmızı dudakları cilt tonları ve makyajlarıyla muhteşem bir uyum yakalamış. Biz karar veremedik... Sen olsan hangi ünlünün makyajını tercih ederdin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

Infaillible Parlatıcı 506 RedInfaillible

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15

Lancôme Hypnôse Volume-à-porter

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

Infaillible Parlatıcı 506 RedInfaillible

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15

Lancôme Hypnôse Volume-à-porter