Kırmızı halı: Beyaz Saray'a ünlüler akınıGeçtiğimiz günlerde gerçekleşen Beyaz Saray daveti, yakından takip ettiğimiz ünlüleri bir araya getirdi. Kırmızı halı görünümleri ile bizleri kendilerine hayran bırakan ünlüler, davette keyifli zamanlar geçirdiler. Senin için Beyaz Saray'da gerçekleşen davetteki favori görünümleri belirledik. Bakalım bu 4 ünlüden senin favorin hangisi olacak?

Karlie Kloss

Başarılı model Karlie Kloss, hem zerafeti hem de şıklığı ile gecenin en dikkat çeken konuklarındandı. Derek Lam tasarımı vintage gelinliği anımsaten ipek elbisesi ile oldukça naif görünen Karlie, makyajında ise vurgulu dudaklarını ön plana çıkarmayı tercih etti. L'Oréal Paris'in Güzellik Elçisi Karlie, strobing tekniği ile daha fresh bir görünüm yakaladı.

Adriana Lima

Uzun süredir davetlerde göremediğimiz Adriana Lima, karşımıza Beyaz Saray'da çıktı. Simsiyah saçları ve kırmızı elbisesinin uyumuna bayıldığımız ünlü model, bütün davetlilerin ilgisini çekti. Kuyruklu göz makyajı ve nude dudakları ile ideal davet makyajı uygulayan Adriana, geceye Juan Carlos Obando tasarımı elbisesi ile katıldı. Sen de kuyruklı eyeliner, nude ruj ve pürüzsüz ten görünümü ile yaz davetlerinde oldukça şık görünebilirsin.

Emily Ratajkowski

Çekici model Emily Ratajkowski, ne giyerse kendine yakıştırıyor. Beyaz Saray'da gerçekleşen davette yeşil uzun kollu elbisesi ile katılan ünlü model, makyajında sadeliği tercih etti. Belirgin elmacık kemikleri ve nude dudakları ile yüz hatlarını ortaya çıkaran Emily, 2016 yılının makyaj trendlerini başarılı bir şekilde uyguladı. Sen de kontur uygulaması ile yüz hatlarını belirginleştirebilirsin.

Emma Watson

Başarılı oyuncu Emma Watson, gecenin en farklı ve ilginç kıyafetlerinden birini tercih etti. Pantolon ve desenli üstü ile dikkatleri çekmeyi başaran Emma, bizim gönlümüzü doğal makyajı ile fethetti. Özelilkle hafif ten makyajı ile oldukça genç ve enerjik bir görünüm yakalayan Emma, kırmızı dudakları ile kıyafetini tamamladı.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L’Oréal Paris Color Riche 430

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Göz Kalemi Superstar 01 Siyah

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

L’Oréal Paris Color Riche 430