Kırmızı halı dosyası: Kate Middleton'ın muhteşem dönüşü!Kate Middleton bir döndü pir döndü! 26 Ekim Pazartesi günü gerçekleşen James Bond serisinin son halkası Spectre filminin dünya prömiyeri adeta bizlere kırmızı halı şöleni yaşattı! Londra'da gerçekleşen davete dünyaca ünlü yıldızlarının yanı sıra kraliyet ailesi de katıldı. Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Prens William gecenin en dikkat çekici konukları arasındaydı. Hal böyle olunca Kate Middleton'u mercek altına almak bize düştü! Kate Middleton'un stilini hepberaber yakından inceleyelim.

Stil

Zarif ve elegan tarzıyla bizi kendine hayran bırakan Kate Middleton, kırmızı halıda giydiği mavi şifon elbisesiyle nefes kesti. İkinci bebeğini doğurduktan sonra inzivaya çekilen Kate Middleton, eski formuna kavuştuğunu adeta bu davet ile kanıtladı. Uçuş uçuş elbisesi, yerlere kadar uzanan eteğiyle incecik gözüken Kate, herkesi şaşırttı. Işıltılı çantası ve küpeleriyle adeta prenses gibi gözüken Kate Middleton, bu stilini ensesinde toplattığı topuzu ile tamamladı.

Makyaj

Her zaman natürel makyaj stilini tercih eden Kate Middleton, Londra'da gerçekleşen galaya giderken yine minimal makyaj tercih etti. Göz kapaklarına füme rengi far ve ince bir eyeliner ile belirginleştiren Kate, cildine ise ışıltılı bir fondöten tercih etti. Kate Middleton'daki değişkliği eminiz farketmişsindir! Kaşlarını kalınlaştırıp doğal bir görüntü oluşturan Kate, bizi şaşırttı. Canlı ve enerjik görünümünü, şeftali tonlarındaki ruju ile tamamlayan Kate Middleton, geceye damgasını vurmakta haksız değil, ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Shine Lover 136 Ruj

URBAN DECAY NAKED 2 FAR PALETİ

LOréal Paris Brow Artist Shaper Kaş Kalemi 03 Brunette

L'Oréal Paris True Match

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancôme Shine Lover 136 Ruj

URBAN DECAY NAKED 2 FAR PALETİ

LOréal Paris Brow Artist Shaper Kaş Kalemi 03 Brunette

L'Oréal Paris True Match