Kırmızı halı dosyası: Ünlüler çılgın tırnakları ile dikkat çekiyorÜnlüler kırmızı halı stilinde her zaman giydikleri ile dikkat çekmiyorlar. Saçları, makyajları ile bir bütün yaratan ünlü yıldızların tırnakları da stillerinin en önemli parçalarından. Son yıllarda hızla popülerleşen nail art trendi, belli ki ünlülerin de yakından takip ettiği trendler arasında. Sen de kış aylarına uygun trendler arıyorsan, ünlülerin kırmızı halıda süsledikleri tırnaklarına göz atmalısın.

Sivri törpülenmiş tırnaklar

Başta Halle Berry,olmak üzere, sivri tırnaklar ünlülerin en favori tırnak şekilleri arasında. Küt törpülenen tırnakların yerini alan sivri tırnaklar, seni olduğundan daha vamp ve çekici gösterecektir. Bunun için manikürün sırasında tırnaklarını sağdan ve soldan eşit olacak şekilde sivrileşerek törpülemelisin. Eğer sade ojelerden hoşlanırsan, süt rengi oje sürüp üzerine simli ojeni uygulayabilirsin.

Yarım ay manikür

Ünlü oyuncu Megan Fox, katıldığı galada giydiği sade elbisesi ile ilginç tasarımlı tırnakları ile dikkat çekti. Yarım ay tasarımını sadece özel günlerde değil, sokak stilinde de kullanabilirsin. Bu görünüm için tırnak diplerine yarım ay şeklinde koyu renk oje sürmelisin. Aynı görüntüyü tırnak uçlarına yaparak daha uyumlu bir görüntü oluşturabilirsin. Megan Fox'un aksine siyah yerine kırmızı veya daha farklı renkler deneyebilirsin.

Işıltılı tırnaklar

Selena Gomez gibi, ışıltılı renklerle özel gecelerini süsleyebilirsin. Koyu renklerin içindeki altın veya gümüş parıltılar sade bir kıyafetini bambaşka bir stile dönüştürebilir. Özel günler için kurtarıcı elbise yerine kurtarıcı ojeni belirleyebilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL La Laque Couture (18) Oje

Lancôme Oje Blanc

Maybelline Oje Color Show 228 Tan Lınes

Maybelline New York Color Show Oje 15 Candy Apple

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL La Laque Couture (18) Oje

Lancôme Oje Blanc

Maybelline Oje Color Show 228 Tan Lınes

Maybelline New York Color Show Oje 15 Candy Apple