Kırmızı halı şöleni: GQ yılın adamını seçti

2015'in son günlerine yaklaşırken, etkinlikler ve ödül geceleri de artmaya başladı. Türkiye'nin en prestijli ödüllerinden biri olan 'Yılın Adamı' ödülü, bu sene Arda Turan'a verildi. Geceye sevgilisi Aslıhan Doğan ile katılan Arda, gece boyu eğlenceli ve keyifli halleri ile herkesi kırdı geçirdi. GQ dergisinin düzenlediği geceye ünlüler adeta akın etti. Kırmızı halıda en dikkat çeken isimlere, gelin bilrikte bakalım.

Arda Turan & Aslıhan Doğan

'Yılın Adamı' Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan, gecenin en 'cool' çiftiydi. Baştan aşağı siyan giyinen Aslıhan, gözlerini ön plana çıkarmayı tercih etti. Dumanlı göz makyajı ve nude ruju ile ön plana çıkan ünlü güzel, davetlilerin beğenisini topladı.

Bu görünüm için:

Lancôme Hypnôse Volume-à-porter Maskara

Didem Soydan & Can Bonomo

Geçtiğimiz günlerde Can Bonomo'nun evlenme teklifine 'evet' diyen Didem Soydan, gecenin en seksi kadınlarından biriydi. Koyu bordo dudakları, aydınlık ten makyajı ve kısa sarı saçları ile beğeni toplayan Didem, geceye altın rengi uzun bir elbise ile katıldı.

Bu görünüm için:

Urban Decay Naked Basics Paleti

Burcu Esmersoy

Kırmızı elbisesi ile gecenin en dikkat çeken ünlüsü, kuşkusuz Burcu Esmersoy'du. Kırmızı dudak makyajı, siyah mat eyelinerı ve şeftali allığıyla bizden tam not aldı. Yılın son trendlerinden biri olan parlak kırmızı ruj görünümünü belli ki 2016 yılında da oldukça göreceğiz.

Bu görünüm için:

YSL Rouge Pur Couture Vernis a Levres 09

Atiye

Sade ve minimal stilini oldukça beğendiğimiz Atiye, mat kırmızı rujuyla bizi kalbimizden vurdu. Gözlerine kalın eyeliner çeken ünlü şarkıcı, gecenin süprizlerinden biriydi.

Editörün önerisi: Sen de rujunun mat görünmesi için, üzerine transparan pudra uygulayabilirsin.

Yasemin Allen

Dizilerin taze yüzlerinden biri olan Yasemin Allen, maskülen görüntüsü ile gecenin en şıkları arasında yer aldı. Transparan detayları olan pantalon ve ceket takım tercih eden Yasemin, saçlarına da ıslak görünüm tercih etti.

Sıla

Tüm dünyayı ektisi altına alan dantel detayını tercih eden Sıla, hem seksi hem de şık olmayı başardı. Siyah göz makyajı ve nude ruju ile dikkatimizi çeken ünlü şarkıcını stilini çok beğeniyoruz!

Çağla Şikel

Ünlü model Çağla Şikel, gece boyunca keyifli haliyle kameralara takıldı. Kırmızı ruju ve füme rengi farıyla geceye katılan ünlü model, hacimli kiprikleri ile gözlerini vurguladı.

Bu görünüm için:

Giorgio Armani Maestro Fondöten

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL Rouge Pur Couture Vernis a Levres 09

URBAN DECAY NAKED BASİCS FAR PALET

Lancôme Hypnôse Volume-à-porter

Giorgio Armani Maestro Fusion Makeup 04 30 ml

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YSL Rouge Pur Couture Vernis a Levres 09

URBAN DECAY NAKED BASİCS FAR PALET

Lancôme Hypnôse Volume-à-porter

Giorgio Armani Maestro Fusion Makeup 04 30 ml