Kışın bile aydınlık bir cilt görünümü isteyenlerin makyaj çantalarından ayırmadığı 3 makyaj malzemesiKış geldi diye illa mat ve donuk makyaj stilleri yapacak değilsin! Eğer serin günlerde dahi aydınlık ve canlı görünen ten makyajlarından hoşlanıyorsan doğru yerdesin. Şimdi sana bu kış makyaj çantandan çıkarmaman gereken ürünleri göstereceğiz. Bu malzemeler yanında olduktan sonra makyajının ışıltısı asla sönmeyecek!

NYX Born to Glow Liquid Illuminator Likit Aydınlatıcı

 

 

Makyajına başlamadan önce bütün yüzüne aydınlatıcı sürmeye ne dersin? Likit aydınlatıcıları, fondötenin altına da sürülebiliyor. Böylece fondötenini uyguladıktan sonra alttan gelen aydınlık görünüm, bütün gün canlı görünmeni sağlayacaktır.

NYX Strobe of Genius Palet 

 

 

Sen de kış aylarında makyajında strobing tekniğini yansıtmak istiyorsan bu paleti mutlaka makyaj çantana eklemelisin. Ten rengine uygun aydınlatıcı tercihleri için seni bu yazımıza alalım.

Setting Spray Dewy Finish

 

 

Makyajını bitirdin... Peki, bütün gün aydınlık ve ışılıtlı makyajının cildinde kalacağına emin misin? Bizim sana tavsiyemiz, hiç riske atma! Makyaj sabitleme spreyi sayesinde hem makyajın teninde gün boyu sabit kalabilir, hem de ışıltını asla kaybetmezsin! Böylece ister yağmur yağsın, ister rüzgar uçursun, hiçbir şey cildini mat gösteremeyecek.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Born To Glow Liquid Illuminator

Nyx Strobe Of Genius Illuminating Palette

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Born To Glow Liquid Illuminator

Nyx Strobe Of Genius Illuminating Palette