Kuyruklu göz makyajı savaşı: Taylor Swift vs. Nicki Minaj

 

30 Ağustos günü düzenlenen MTV Video Müzik Ödülleri, açılışı hiç beklemediğimiz bir şovla yapıldı. Nicki Minaj şarkısını seslendirirken, son zamanlarda küs olduğu Taylor Swift de ona katıldı ve beraber muhteşem bir şova imza attılar! En son Twitter'da bir yanlış anlaşılmadan dolayı atışan ünlü yıldızlar, bu beklenmedik şovla aralarındaki buzların eridiğini herkese kanıtladılar!

Her iki ünlü şarkıcının o gece ortak bir noktaları daha vardı; göz makyajları! Hem Taylor, hem de Nicki o gece kedi göz makyajını tercih etti. Acaba bu makyaj en çok hangisine yakıştı? Haydi, ikisinin de makyajına daha yakından bakalım!

Gecenin Kleopatra'sı: Nicki Minaj

Gecede altın rengi payet ve pulları olan, işlemeli ve bolca dekolteli dar, uzun elbisesiyle katılan Nicki Minaj Kleopatra gibi görünüyordu! Uzun siyah, kâküllü saçları için düz bir model tercih eden Nicki, esmer tenine altın ışıltılı simler uygulayarak parlak bir görünüm elde etmiş. Makyajına gelirsek, Kleopatra ile özdeşleşen kuyruklu eyelinerıyla, her zamanki gibi oldukça iddialı görünüyor!

Sen de elde et: Onun bu göz makyajı için eyelinerla önce üst göz kapağında, kirpik diplerine, inceden başlayıp, kalınlaşan bir çizgi çekip, göz kenarlarına gelince çizgiyi hafif kavisli ve yukarı doğru uygulayabilirsin.

Dramatik göz makyajıyla: Taylor Swift

Kısa bluz modasını çok seven Taylor, o gece için de tercihini kısa üst ve pantolon takımdan yana kullandı. Kazayağı desenli, gri, altın ve bakır tonlarında pulları olan bu siyah takımıyla kusursuz görünüyordu. Yandan ayırdığı, ıslak görünümlü, toplu saçları da kombiniyle oldukça uyumluydu. Makyajı ise, Nicki gibi sadece eyeliner yerine, kedigözü makyajını bir adım daha öteye götürmüş ve hem dumanlı bir göz makyajı, hem de kuyruklu eyeliner elde etmiş.

Sen de elde et: Taylor gibi bir göz makyajı için, sen de üst göz kapağına, göz pınarından başlayıp, göz kenarlarının biraz üzerine doğru geniş bir yan üçgen çizip, içini göz kaleminle doldur. Far fırçasıyla göz kapağının üstünü biraz dağıtıp, oluşturduğun kuyruğun ucunu biraz yukarı kaldır ve bolca maskara uygula.

Ve karar...

Biz iki görünüme de bayıldık! Hangisini seçeceğimize bir türlü karar veremedik. Sence Taylor'ın dramatik göz makyajı mı, yoksa Nicki'nin Kleopatra esintili makyajı mı daha güzel görünüyor? Oylamaya ne dersin?

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Jel Eyeliner Siyah 01 Black

Maybelline Göz Kalemi Siyah Master Smoky

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Jel Eyeliner Siyah 01 Black

Maybelline Göz Kalemi Siyah Master Smoky

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah