Kylie Jenner ile festivallere hazırlanmaya ne dersin?Festival mevsimi başladı, ünlüler yavaş yavaş konserlere gitmeye başladı! Sezon açıldıysa artık festival görünümleri için hazırlanma vakti geldi demektir. Sen de yakın zamanda gideceğin konser, festival için şimdiden makyajını düşünmelisin. Bizim festival görünümünde ilham kaynağımız, Kylie Jenner! Aşağıdaki adımları takip ederek sen de festivalde onun gibi kusursuz ve çekici görünebilirsin.

1

Nyx Studio Perfect Primer Makyaj Bazı

Festival makyajının gün boyu kalıcı kalması için mutlaka makyaj bazı uygulamanı tavsiye ediyoruz. Makyaj bazını cildine uygula ve minumum 2 dakika bekle.

HEMEN AL

2

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Kirpiklerini hacimli ve vurgulu göstermek için mutlaka iki kat maskara uygulamalısın.

HEMEN AL

3

Lancôme Hypnose Palette St01 Göz Farı

Festival görünümünde kahverengi göz makyajını tercih eden Kylie Jenner, göz kapaklarının kuyruk kısmına doğru koyulaşan dumanlı göz makyajı yaptı. Göz pınarlarına ise sedef tonlarındaki farını uygulayarak gözlerini daha aydınlık gösterebilirsin.

HEMEN AL

4

Lancôme L'absolu Rouge Lipstick 250 Ruj

Kylie Jenner ile özdeşleşen mat nude ruj ile makyajını tamamlayabilirsin. Şimdiden iyi eğlenceler!

HEMEN AL

5

Giorgio Armani Maestro Blush 400

Dans ve müziğe ayak uydururken, makyajının akıp gitmemesi için krem ürünler kullanmanı tavsiye ediyoruz. Elmacık kemiklerinin üzerine krem allığını uygulayarak yüz hatlarını vurgulayabilirsin.

HEMEN AL

6

L'Oréal Paris True Match

Cilt tonuna en uygun olan fondötenini, yüzünün ortasından başlayarak kenarlarına doğru eşit bir şekilde dağıt. Eğer makyajının ıslak bitişli görünmesini istersen, makyaj süngerini ıslatarak uygulayabilirsin.

HEMEN AL

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.