Kylie Jenner ve inanılmaz değişimi

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri, Kardashian ailesinin genç üyelerinden Kylie Jenner! Kylie'nin 2010 yılından bu yana yaşadığı değişim ise oldukça şaşırtıcı boyutta. O dönemdeki ve şimdiki Kylie'yi karşılaştırdığımızda ortaya çıkan değişim neredeyse evrim niteliğinde!

Sence de inanılmaz bir değişime uğramamış mı?

-Saç rengi:

2010'da Kylie'nin saçları doğal kahve tonunda ve açık kestane ışıltıları varmış. Ancak o dönemden beri Kylie saçlarını mavi, pembe gibi çeşitli renkler de denedikten sonra sonunda siyah saç renginde karar kıldı.

-Saç stili:

Uzun yüzünü ortaya çıkaran saç modelleri yerine artık iri dalgalı, ablası Kim Kardashian'dan ilham aldığı açık saç stillerini tercih ediyor. Bizce, bu konuda oldukça doğru bir seçim yapmış.

-Kaşları:

2010'daki incecik, yay gibi görünen kaşları artık çok daha kalın ve düzgün şekillendirilmiş. Bu da bize kaşlarımızın yüz ifademiz ve hatlarımız için ne kadar önemli olduğunun kanıtlıyor.

-Allığı:

Uyguladığı yoğun turuncu allık görünümüyle Kylie, anladığımız kadarıyla o dönemde makyaj yapmak hakkında pek fazla bilgiye sahip değilmiş. Şimdilerde ise kontur tekniğini sıklıkla kullanan Kylie, artık pembe tonlarını daha fazla kullanıyor.

-Göz makyajı:

Şimdilerde kuyruklu eyelinerı çok fazla kullanan Kylie, o dönemde tüm gözünü çerçeveleyen bir makyaj stilini tercih etmiş. Ancak bu sadece onun gözlerinin daha küçük görünmesine neden olmuş.

-Dudak makyajı:

Mat rujların kraliçesi Kylie, o dönemde sadece parlatıcı uygulamakla yetiniyormuş. Şimdilerde ise dudak kalemi ve mat ruju olmadan dışarıya adım atmıyor!

-Dudakları:

Kylie Jenner'ın en büyük ve fark edilir değişimi dudaklarında olmuş. İki fotoğraf arasındaki en dikkat çeken farklılık tabii ki dudakları! Ancak bu değişim sadece makyajın gücü mü, yoksa ufak bir estetik operasyon mu bu hala bir sır!

 

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.