Laetitia Casta vs Nicole Kidman: Maçın galibi kim?

Bu sene 67.si gerçekleşen Cannes Film Festivali'nin etkileri hala devam ediyor! Yıldızlar göz kamaştırmaya devam ederken, Laetitia Casta ve Nicole Kidman en göz alıcılardan. Güzelliği yeniden tanımlayan bu aktrislerden sence hangisi daha güzel görünüyor?

Nicole Takımı

Nicole Kidman her daim porselen tenini ön plana çıkarmayı tercih ediyor. Buna karşılık, elmacık kemiklerinde yoğun bir görünüm elde etmek için pembe allık uygulamayı da ihmal etmiyor.

Avusturalyalı güzeller güzeli aktris, stiline uygun olarak gece mavisi far uygulamış. Gece perisi görünümünü vurgulamak için, ince bir çizgi şeklinde eyeliner uygulamış ve kirpik diplerine altın rengi far dokunuşuyla göz makyajını tamamlamış. Bu zarif tarzını tamamlamak için dudaklarına nude renkte bir ruj sürmüş. Nicole Kidman için kullanılabilecek en doğru sıfat: Nicole Kidman!

Laetitia Takımı

Fransız güzeli, bir başka porselen bebek Laetitia Casta seçimini cazibeli ve elegan bir görünümden yana kullanmış. L'Oréal Paris güzellik elçilerinden olan Casta, gözlerine ince bir hat şeklinde kuyruklu eyeliner ve kum renginde sade bir far uygulamış. Bordo ruju ve hafif pembe allığıyla Öldüren Cazibe görüntüsünü tamamlamış: Şapka çıkarıyoruz!

İpucu: Bu cazibeli, romantik ve hollywoodvari görünümü elde etmek için, kaşlarını yumuşak yapılı bir kalem yardımıyla belirginleştirebilirsin.

Jüri sensin

Bu iki tanrıça güzelliğindeki yıldız arasında biz kararsız kaldık. Ultra cazibeli görünümlerini tamamlayan makyajlarıyla sence hangisi daha göz kamaştırıcı?

Karar vermemize yardımcı olmak için sen de oyunu kullan!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.