Laura Whitmore'dan esinlendik: Hacimli kirpiklerLaura Whitmore'u katıldığı son davette gördüğümüzde, öldüren cazibesine kapılmadığımızı söylemememiz imkansız. Özellikle kirpiklerini vurgulayan makyaj stilinden kendimizi alamadık! Uzun ve hacimli kirpikler bu sıralar oldukça popüler, bu nedenle Laura'nın makyajını detaylıca incelemekten ne kaybederiz ki diye düşündük ve kendimizi bu rehberi hazırlarken bulduk!

DOĞAL VE BELİRGİN

Laura davette rocker şıklığına büründü; yırtık siyah kotunu üzerine bol gelen blazer ceket ve altın rengi çivili saç bandı ile kombinledi. Doğal makyajı, aksesuarların da yardımıyla bir anda rocker stiline büründü.

Laura da hacimli kirpiklerin oldukça popüler olduğunu duymuş olmalı. Etkiyi arttırmak için üst kirpik çizgisine likit eyeliner uygulamaktan da geri kalmamış. Ten makyajında ise, olabildiğince doğal, ışıltılı seçimler yaparak altın ve bronz tonlarıyla yüzüne yaz dokunuşları katmış ve makyajını koyu kırmızı rujla tamamlamış.

SIRA SENDE

Laura gibi oldukça gündelik bir stille kontrast yakalamak istiyorsan sen de bu makyaja yönelebilirsin. Elde etmek içinse, hazırladığımız adımları izlemen yeterli.

Birinci adım

Varsa kızarıklıklarını kapatıcı ile maskeleyerek makyaja başla. BB Kremle cilt tonunu eşitle.

İkinci adım

Göz kapaklarına, ışıltılı altın tonlarında göz farı uygula. Likit eyelinerla üst kirpik çizgini belirginleştir.

Üçüncü adım

Hacim verici bir maskarayla alt ve üst kirpiklerini ortaya çıkar. Sıra ikinci katta; amacımız olabildiğince hacimli kirpikler elde etmek! Elmacık kemiklerine ve T bölgene bronzer uygula. Koyu kırmızı bir rujla makyajını tamamla.

Keyifli makyajlar!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Volume million lashes-black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Volume million lashes-black