Lea Michele vs Dianna Agron: Glee kızlarının düellosu!

Lea Michele ve Dianna Agron'un birçok ortak noktası var: İkisi de küçük yaşta Glee dizisinin oyuncularıydı, ikisinin de kırmızı hali stilleri çok konuşuluyor. Stillerini yakından incelediğimizde ise birbirinden tamamen farklı iki 'it-girl' ile karşılaşıyoruz.

Lea Michele mini etekler, derin dekolteler ve kıvrımlarını ortaya çıkaran elbiseler ile daha cüretkar stillerin kadını. 28 yaşındaki aktris Dianna Argon ise modanın yeni sözcüsü. Stileri öyle gösteriyor ki, 2015 yılında da Dianna'dan bir hayli bahsedeceğiz.

Makyajların savaşı

Konu makyaja gelince ise, Lea ve Dianna yine tamamen birbirinden farklı stilleri tercih ediyorlar.L'Oréal Paris'in sözcüsü esmer güzel makyajda da latin genlerinin özelliklerini ön plana çıkarmayı tercih ederken, kahve tonlardan ve çarpıcı kirpik görünümünden vazgeçemiyor. Lea Michele, kahve, siyah ve nude tonlarla her zaman cesur tercihler yapıyor.

Dianna'nın bu makyajı ise Halloween için düzenlenen bir yardım galası davetine ait. Dianna Agron, hacimli saçları, siyah ve metal tonlarındaki dumanlı göz makyajı ile radarımızda.

İki yıldız da her zaman dudak renkleri ile uyumlu nude rujları ve ciltlerine sıcaklık katan belli belirsiz allıkları tercih ediyorlar.

Dianna mı, Lea mı? Hangisinin makyajı favorin? Biz karar veremiyoruz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad Göz Farı E5

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad Göz Farı E5