Lily Aldridge: 3 adımda dumanlı göz makyajına sahip olVictoria's Secret'ın çikolata modeli Lily Aldridge, tenine mükemmel uyum sağlayan dumanlı göz makyajıyla görüntüleniyor. Özellikle gece gezmelerine çok yakışacak bu makyaj stilini elde etmek ister misin?

Sıra sende

Lily'nin derin bakışlarına sahip olmak için ipuçlarımıza göz at!

Birinci adım:

Öncelikle teninde Lily Aldridge gibi ışıltılı bir etki elde etmek için, aydınlatıcı etkili bir makyaj bazı uygula. Bazın ardından BB krem uygulayabilirsin. Ardından bronz allığı alnına, elmacık kemiklerine, burun kemiğinin kenarlarına boylu boyunca ve son olarak yüz ovaline uygulayarak konturlama işlemini gerçekleştir.

İkinci adım:

Lily'nin dumanlı ve gizemli makyajı için ilk olarak füme rengi farı göz kapaklarının ortasına uygula ve fırça yardımıyla dikkatlice dağıt. Gözlerinin dış köşelerine farı kedi gözü şeklinde uygula. Sonrasında siyah göz kalemini alt ve üst kirpik diplerine uygula. Alt kirpik diplerine uyguladığın kalemi, aplikatör yardımıyla hafifçe dağıt. Bakışlarında aydınlık bir görünüm elde etmek için göz pınarlarının çevresine gümüş rengi tonlarında bir sür. Son olarak iki kat siyah maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Bu çekici göz makyajının bütünleyicisi olarak, dudaklarına doğal tonlarda bir ruj sür. Daha dolgun dudaklara sahip olmak için, ruj öncesinde dudak kalemi kullanabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches