Londra Moda Haftası: Ünlülerin stil detayları!Londra Moda Haftası devam ediyor. 19 Şubat Cuma gününden beri Londra, modanın en yetenekli tasarımcılarının sonbahar/kış 2016-17 kreasyonlarına sahne oldu. Burberry, Daks, Mary Katrantzou, Alexander McQueen ve Charlotte Olympia gibi lüks markaların defileleri, ünlüler tarafından oldukça ilgi gördü.

Topshop Unique defilesi

Ünlülerin kaçırmadığı bir başka defile ise Topshop Unique defilesi oldu. Karlie Kloss, Lara Stone, Olivia Palermo gibi ünlü isimlerin katıldığı defile büyük ses getirdi. İşte defileden stil notlarımız:

Karlie Kloss

Defileye siyahlar içerisinde gelen ünlü model Karlie Kloss, siyah tulumu, stilettoları, çift örgülü saçları ile her zamanki gibi çok şık görünüyordu.

Suki Waterhouse

Toz pembe, çiçek desenli, mini elbisesi, tüy detaylı kol detayları ve pembe kurdeleli stilettolarıyla oyuncu Suki Waterhouse tam bir lolita görünümündeydi!

Lara Stone

Leopar deseni ve somon rengini karıştırmak sadece güzel model Lara Stone'un aklına gelebilirdi! Leopar desenli paltosu, aynı desenli tül gömleği ve somon rengi eteği ile farklı tarzını ortaya çıkardı.

Olivia Palermo

Bir başka siyahlar içerisindeki ünlü ise Olivia Palermo oldu. Stiliyle her zaman ilgi odağı olan Olivia Palermo, beyaz çizgili siyah pantolonu, kaşe paltosu ve lacivert tüylü el çantasıyla defilede ön sıralarda yer aldı.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.