Lucy Hale: Küçük makyaj sırlarıPretty Little Liars dizisinden tanıdığımız güzel aktris Lucy Hale, sade ve feminen makyajıyla göz dolduruyor. Kırmızı halıda bu çekici görünümle boy gösteren Hale'in makyaj stili bize esin kaynağı oldu. Sen de bu zarif ve çekici görünümü elde etmek istersen, adımlarımızı izlemen yeterli.

Sıra sende

Lucy'nin küçük güzellik sırlarını paylaşıyoruz, bunu kaçırmak istemezsin!

Birinci adım:

Bu elegan görünüm için, öncelikle cildini bir BB veya CC krem yardımıyla pürüzsüzleştir. Tercihine göre fondöten de uygulayabilirsin. Sonrasında transparan pudradan yararlanarak cildini matlaştır ve görünümünü sabitle. Dilersen az miktarda pembe allık ile elmacık kemiklerini belirginleştirebilir, ten makyajına renk katabilirsin.

İkinci adım:

Lucy Hale'in bu sade ve çekici görünümü için bir siyah göz kalemi ve hacimlendirici maskaraya ihtiyacın olacak. Öncelikle siyah kalemi, üst ve alt kirpik diplerinin iç kısımlarına uygula. Daha sonra göz kapaklarına parlamayı engellemek için transparan pudra sürebilirsin. Son olarak hacim veren maskaranı, 2 kat olmak üzere kirpiklerine uygula.

Editörün önerisi:

Bu göz makyajını daha çekici kılmak için, maskara öncesinde kirpik kıvırıcı kullanmanı tavsiye ederiz.

Üçüncü adım:

Dudaklarında da bu feminen etkiyi devam ettirmek için, sağlıklı ve fresh görünümden şaşmayarak ten rengine uygun renkte bir ruj seç. Lucy'nin seçimi pembe ve yarı parlak bir görünüm olmuş. Biz kendisine çok yakıştırdık.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.