Makyaj.com özel: Zoolander No.2 filmi görücüye çıktıKiehl's'in Global Güzellik Sponsoru olduğu Zoolander No.2 filminin Türkiye'deki galası dün gerçekleşti. Kanyon'da gerçekleşen davete, Azra Akın, Defne Samyeli ve kızı, Gizem Karaca, Nil Peri ve daha sayamadığımız konuklar katıldı. İlk filmi ile bizleri oldukça güldüren Zoolander, ikinci filmi ile de salondakileri kahkahalara boğdu. Eğer sen de henüz hafta sonu planlarını yapmadıysan, Zoolander No.2 filmine gitmeni tavsiye ederiz.

Azra Akın

Güzelliği ile her daim başımızı döndüren Azra Akın, Zoolander Galası'nda yine nefes kesti. Klasik beyaz ceketi ve siyah pantalonu ile oldukça şık görünen Azra, doğal ve zarif makyajı ile beğenimizi topladı. Tarçın bakırı saçları ile beyaz teninin uyumunu oldukça beğendimiz Azra, Gala'nın en şık kadınlarından biriydi. Sen de özel günlerinde Azra'nın klasik şık tarzından ilham alabilirsin.

Gizem Karaca

Başarılı oyuncu Gizem Karaca, baştan aşağı siyah görünümü ile oldukça cool ve asil görünüyordu. Dalgalı saçlarını açık kullanmayı tercih eden Gizem, makyajıyla da beğeni topladı. Siyah eyelinerı ve hacimli kirpikleri ile ideal daveet görüntüsü oluşturan Gizem'i tebrik ediyoruz. Sen de davet makyajında gözlerini ön plana çıkararak ilgi toplayabilirsin.

Defne Samyeli ve kızı Deren Talu

Ünlü haber spikeri Defne Samyeli'nin güzelliğini bilmeyen yoktur. Defne Samyeli Zoolander No.2 Galası'na öyle biriyle geldi ki kendi güzelliği bile gölgede kaldı. Deren Talu annesinin güzelliğini ve zarifliğini almış görünüyor. Gala'daki herkesi kendine hayran bırakan Deren, hem makyajı hem de saçıyla bizim de beğenimizi topladı. Defne Samyeli, herzamanki gibi asil ve şık görünüyordu.

Kiehl's'in Global Güzellik Sponsoru olduğu Zoolander No.2 filmine biz makyaj.com ailesi olarak bayıldık. Oldukça eğlenceli geçen galada konuklar fotoğraflarını #zoolander2kiehls hashtagı ile paylaştı. Yıllar geçse de gençliğinden birşey kaybetmeyen filmin başrol oyunucusu Ben Stiller, gençlik iksirini bulmuş görünüyor.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate Serum

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate Serum