Makyaj oyunları: Sansa Stark'ın güzellik sırları ifşa oldu!Daha 18 yaşında ve şimdiden uluslararası bir üne sahip. Kim mi? Tabii ki Game of Thrones'un Sansa'sı, Stark Hanedanı'nın güzel kızını canlandıran Sophie Turner. İngiliz aktris, Karen Millen markasının yeni yüzü oldu. Biz de bu etkinliği kaçırmayalım dedik ve Sophie'nin makyajını senin için yazdık!

Sıra sende

Sophie'nin sıradışı renkler kullanarak yaptığı makyajını burada bulabilirsin!

Birinci adım:

Sophie çok açık renkli bir tene sahip. Bu bebeksi tenini pembe tonlarındaki bir allıkla vurgulamış. Sen de öncelikle pürüzsüzlüğü sağlamak için bir BB krem uygula. Ardından pembe bir allıkla elmacık kemiklerini belirginleştir.

İkinci adım:

Game of Thrones'un masum güzeli, mavi gözlerini öne çıkarmak için göz kapaklarına gri ve bordo tonlarında iki far uygulamış. Sen de ondan esinlenerek, öncelikle gri farı baz olarak uygula. Ardından göz kapaklarının dış uç kısımlarına ve kaş kemiklerine doğru olan kısımlarına sıcak tonlardaki bordo rengini uygula. Alt kirpik diplerine de aynı farı, eğik açılı eyeliner fırçasıyla uygulamayı unutma. Son olarak bakışlarına parlaklık katmak için göz pınarlarının çevresine gümüş rengi bir far sür. Tek kat maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Son adım olarak Sophie gibi doğal dudaklara sahip olmak için, nar çiçeği tonlarında hafif sedefli bir ruj seç ve uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ True Match Allık 165 Rose Bonne Mine

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ True Match Allık 165 Rose Bonne Mine