Makyajla daha dolgun görünen dudaklar: Angelina Jolie etkisini yakala!Dudakların önemi cinsiyetsiz! Her iki cins için de kuşkusuz, dolgun dudaklar daha çekici bir etkiye sahip. Sen de dudaklarının daha dolgun görünmesini ister misin? Tavsiyelerimizle yanındayız!

Nemin önemi


Dudaklar yeterince nemli olduğunda otomatik olarak daha yumuşak görünür. Bunun için öncelikle temel dudak bakımını düzenli olarak uygulamalısın. Yatmadan önce dudak besleyici krem kullanmak, dudaklarına ihtiyacı olan nemi sağlayacaktır. Böylece sabah uyandığında ruj öncesi mükemmel bir zemin hazırlamış olacaksın.

İpucu: Ruju uygulamadan önce, dudaklarına diş fırçasıyla yuvarlak ve nazik hareketlerle peeling yapmak, pürüzsüz bir görüntü elde etmeni sağlar.

Renk seçimi


Daha dolgun bir görünüm için, seçeceğin rujun rengine dikkat etmelisin. Sezonun trendi nude tonlar, dudaklarda istenen dolgunluk için ideal. Günlük makyajında rahatlıkla uygulayabileceğin şeftali tonları bizim de favorimiz. Aynı zamanda besleyici serum özelliği olan rujlarla, bir taşla iki kuş vurabilirsin!

Cesur tonları nasıl uygulamalı?

Dudaklarda kırmızı, nar çiçeği, fuşya gibi parlak renkler; nude akımı kadar revaçta. Bu pop renkleri uygulamak şeftali tonlarına göre biraz daha zahmetli. Öncelikle bu tip renkleri her daim fırça yardımıyla uygulamalısın ki kontrol tamamen sende olsun. Rengi uygulamadan önce natürel tonlarda bir dudak kaleminden yardım alabilirsin. Dudaklarına çerçeve çizmek işini kolaylaştıracaktır. Ruj kalıcılığı için de, rengi uygulamadan önce transparan pudra kullanabilirsin. Ayrıca dudak çevrene aydınlatıcıyı nazikçe uygulayıp bu bölgeyi kusursuzlaştırabilirsin. Bu adım da, daha dolgun dudaklar illüzyonu yaratmana yardımcı olacaktır.

İpucu: Üst dudak çizginin ortasına, yani v şeklindeki küçük bölgeye ve alt dudak çizginin ortasına beyaz kalem uygulamak dudaklarını olduğundan daha büyük gösterecektir.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Glam Shine 6 Hours Parlatıcı 507 Fresh Grenadine

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Glam Shine 6 Hours Parlatıcı 507 Fresh Grenadine