Manikür dosyası: Sana en uygun tırnak şeklini bul!

Her yüze göre saç kesimi, her tene göre makyaj olur da, sana uygun manikür stili olmaz mı? Elbette var! Tırnakların kısa ya da uzun, güçlü ya da zayıf fark etmez! Trendlere ve tırnaklarına en uygun manikür stilini keşfetmeye var mısın?

Oval tırnak

En sık gördüğün manikür modelinin bu olmasının bir sebebi var: Tüm tırnak tiplerine uygun olması! İpucu mu? Tırnaklarının köşelerini törpüleyerek tırnaklarına badem şeklini ver, çok feminen, bir o kadar da pratik.

Oval tırnaklara nude renkler çok yakışıyor, bizden söylemesi!

Yuvarlak tırnak

Eğer hem kısa tırnaklar istiyor hem de tırnaklarının erkek tırnağı gibi durmasını istemiyorsan, bu model tam senlik. Bonusu mu? Bu modelle kırılmaların önüne geçecek, her zaman kusursuz görünen tırnaklara sahip olacaksın.

Küt tırnak

Karakteristik bir stil arıyorsan, küt tırnaklara yönel. Orta uzunlukta ve uzun tırnaklar için birebir. Küt tırnaklarını bordo ojelerle renklendir, sonuçlara bayılacaksın.

Sivri tırnak

Daha iddialı bir stil arıyorsan, stiletto tırnaklar tam senlik... Birçok ünlü de tercihini bu manikür modelinden yana kullanıyor. Model, uzun tırnaklar için ideal. Günlük kullanım için ideal bir manikür modeli olmasa da, özel günlerde tercih edildiğinde, etkileyici sonuçlar doğuracak. Bu diva manikürü için tırnaklarının uzun ve çok sağlıklı olması gerek (böylece tırnakların kırılmayacak).

Hangisini seçeceksin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Oje Color Show 349

Maybelline Color Show Oje - Iced Queen 3

Nyx Girls Oje

Nyx Girls Oje

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Oje Color Show 349

Maybelline Color Show Oje - Iced Queen 3

Nyx Girls Oje

Nyx Girls Oje