Mavi büyü: 3 adımda Taylor Swift'in MTV gecesi makyajıBu sene 24 Ağustos'ta gerçekleştirilen MTV Video Music Awards, eğlenceli bir geceye ev sahipliği yaptı. Taylor Swift'in mavi makyajı çok beğenildi. Sen de Taylor'ın makyajını elde etmek ister misin?

Sıra sende

Taylor'ın çarpıcı makyajını uygulamak çok kolay!

Birinci adım:

Öncelikle tenine aydınlatıcı bir makyaj bazı uygula. Bu sayede Taylor gibi ışıltılı bir cilde sahip olmayı garantilemiş olacaksın. Sonrasında pürüzsüz bir görünüm için, fondöteni alnına, burnuna, yanaklarına ve çenene noktalar halinde uygula ve büyük bir fırçayla dağıt. Bronz bir allığı yanaklarına ve alnına sürerek ten makyajını tamamla.

İkinci adım:

Taylor'ın ışıl ışıl mavi gözlerine sahip olmak için, mavi bir göz kalemi ve ışıltılı şampanya rengi bir fara ihtiyacın olacak. Ayrıca bakışlarına yoğunluk katmak için siyah göz kalemi de makyaj çantandaki yerini almalı. Mükemmel bir makyaj için ilk olarak göz kapaklarına primer uygula. Daha sonra farı, fırça yardımıyla göz kapaklarına uygula. Üst kirpik diplerinin iç kısımlarına siyah kalem çekerek gözlerini belirginleştirdikten sonra, mavi kalemi gözlerini çerçeveleyecek şekilde alt kirpik diplerine uygula. Son olarak kirpiklerine hacim veren bir maskarayı iki kat şeklinde sür.

Üçüncü adım:

Taylor'ın mavi göz makyajına kontrast olarak seçtiği gibi, sen de nar çiçeği renginde bir ruj seç ve ince bir fırçadan yardım alarak, nazikçe dudaklarına uygula.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Contour Khol Göz Kalemi 108 Portofino Blue

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Contour Khol Göz Kalemi 108 Portofino Blue