Mavi elbiseler karşılaşıyor: Jennifer Aniston vs. Kate Beckinsale

17 Ocak'ta düzenlenen Critics' Choice Ödülleri'nde kırmızı halıda ünlü yıldızlar göz kamaştırdı. Tabii ki bu durum bizim ilham almamız için bir fırsat oluşturdu! Ancak iki ünlü aktris ne yazık ki renk seçimi konusunda pişti oldular! Bu ünlü aktrisler Jennifer Aniston ve Kate Beckinsale! Hatta Kate Beckinsale kırmızı halıye geldiğinde, Jennifer Aniston'un şaşırmış yüz ifadesi görülmeye değerdi!

Her iki ünlü yıldız da Pantone'nin seçtiği 2016 renklerinden bebek mavisini tercih ettiler. Peki, sence bu renk en çok hangi ünlü yıldıza yakıştı? Oylamamıza katılmaya ne dersin?

Jennifer Aniston

Saint Laurent imzalı, bebek mavisi tonundaki, uzun, degaje yakalı, ince askılı elbisesi, tam da Jennifer Aniston'un sade tarzına uygun bir kıyafet seçimi olmuş! Bu görünümüyle Jennier California'daki kırmızı halıda tüm bakışları üzerinde toplamayı başardı! Işıltılı ayakkabıları ve sade kolyesiyle kombinini tamamlayan güzel aktrisin güzellik tercihleri ise her zamanki gibi düz bir saç stili ve oldukça doğal görünen, dumanlı göz makyajından yana oldu.

Ürün önerisi: Lancôme Hypnose Palette St01 Göz Farı

Kate Beckinsale

Haute-Couture Monique Lhuillier elbisesi, Jennifer'ın elbisesi ile aynı tonda! Ancak Kate'in elbisesi biraz daha gösterişli! Işıltılı detaylar elbisesine çok farklı bir hava katarak tasarımın oldukça şık ve çekici olmasını sağladı. Ayrıca Kate'in pembe dudak parlatıcısı ve ''fashionista'' pozu da gözlerimizden kaçmadı!

Ürün önerisi: Maybelline New York Color Sensational Dudak Parlatıcısı 150 Pink Shock

Sence hangi ünlü bebek mavisi tonundaki elbiseyi daha güzel taşıdı? Oylamamıza katılmaya ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Color Sensational Dudak Parlatıcısı 150 Pink Shock

Lancôme Hypnose Palette St01 Göz Farı

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline New York Color Sensational Dudak Parlatıcısı 150 Pink Shock

Lancôme Hypnose Palette St01 Göz Farı