Mavi göz makyajı nasıl yapılır?

Yaz demek renkli makyaj demek! Sen de yazın enerjisini cildine yansıtmak için mavinin gücünden yararlanmalısın. Makyaj bloggerlarının da çok sevdiği mavi göz makyajı özellikle hafta sonu görünümleri için ideal! Peki sen mavi farını nasıl kombinleyeceğini, hangi renklerle tamamlayacağını biliyor musun? Cevabı ‘hayır’ olanları aşağıya alalım!

1

L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten 06 Rose Beige

İlk olarak ten makyajından başlamalısın. 2016 yılının trendlerinden olan aydınlık ten makyajı için ıslak bitişli fondötenleri tercih edebilirsin.

HEMEN AL

2

Maybelline Kapatıcı & Aydınlatıcı Affinitone Concealer Medium Beige 05

Göz makyajının kusursuz görünmesi için göz altı morluklarını gizlemen şart! Bu nedenle kapatıcını parmaklarınla lokal hareketler göz altında morlukların yoğun olduğu bölgelere uygula.

HEMEN AL

3

Color Tattoo Göz Farı 20 Turquoise For

Yaz aylarında krem farları tercih ederek daha kalıcı bir görünüm elde edebilirsin. Mavi farını tüm göz kapağına uygula ve makyaj fırçasıyla iyice dağıt. Daha sonra alt kirpik diplerine de ince bir şerit halinde aynı farı uygula.

HEMEN AL

4

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Mavi farını göz önüne çıkarmak için yoğun kirpik görünümü yerine doğal ve hacimli kirpikleri tercih etmelisin. Bu nedenle tek kat maskara uygulamanı tavsiye ediyoruz.

HEMEN AL

5

NYX Highdefinition Grinding Allık Menage A Trois

Canlı yaz makyajını şeftali tonlarındaki allığın ile tamamlayabilirsin.

HEMEN AL

6

NYX Mega Shine Parlatıcı Juicy Pink

2016 yaz makyaj trendlerinde mat rujlar yerine parlak rujları görüyoruz. Sen de bu trende ayak uydurmak için pembe tonlarındaki dudak parlatıcını tüm dudağına uygula. İşte bu kadar!

HEMEN AL

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.