Maybelline New York'un ilk Türk Marka Yüzü Merve Boluğur!Etkileyici güzelliği ile bakışları üzerine toplayan ve oyunculuk kariyerinde elde ettiği başarılar ile adından söz ettiren Merve Boluğur; 3 Eylül'de Four Seasons'da düzenlenen davette Maybelline New York'un ilk Türk marka yüzü olduğunu açıkladı. Merve Boluğur görünümüyle ilgi odağı olurken, bakışlarının sırrı çok merak edildi.

Sıra sende

Sen de Merve'nin çarpıcı görünümünü elde etmek ister misin?

Merve Boluğur'un makyaj sırrını seninle paylaşıyoruz!

Birinci adım:

Merve simsiyah yoğun bakışlarını öne çıkarmak için teninde doğal dokunuşlar tercih etmiş. Sen de cildine BB krem uygulayarak bu görünümü elde edebilirsin. Teninde sade bir etki için daha fazlasına ihtiyacın olmayacak. Daha sonra şeftali tonlarındaki bir allığı uygun bir fırça yardımıyla uygulayarak ten makyajını tamamlayabilirsin.

İkinci adım:

Ve geldik Merve'nin sırrına! Başarılı aktris; simsiyah yoğun bakışlarını elde etmek için otomatik ucuyla kolay uygulama sağlayan, aynı zamanda 12 saate kadar kalıcı olma özelliğiyle rötuş gereksinimini ortadan kaldıran Maybelline New York Colossal Kajal göz kalemini kullandı. Sen de bu çarpıcı görünüm için, kontakt lens ile de kullanılabilen Colossal Kajal'ı; göz pınarının kenarından başlayarak, kirpik diplerin boyunca bir çizgi halinde uygula. Daha yoğun bir görünüm için Colossal Kajal'ı alt kirpik çizgine de uygulamayı ihmal etme. Simsiyah bir maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Dudaklarında Merve gibi doğal bir görünüm tercih ederek, göz makyajının ön planda olmasını sağlayabilirsin. Nude pembe tonlarında bir ruj bu makyajı tamamlamak için harika bir seçim.

Merve'den aldığın ilhamla artık bakışların gücünü kullanma sırası sende!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Colossal Kajal Göz Kalemi

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Colossal Kajal Göz Kalemi