MBFW Istanbul özel: Podyumda Wilma Elles rüzgarıMercedes Benz Fashion Week'in İstanbul ayağı hızla devam ederken, en son makyaj trendlerinden en önce haberdar olmak için biz de kulislere sızdık. Red Beard by Tanju Babacan defilesinde ise tanıdık bir sima ile karşılaştık. Wilma Elles, Tanju Babacan defilesinde, nude ten makyajı, çarpıcı göz makyajı ve sofistike saçları ile ilgiyi üzerine toparladı.

Çarpıcı podyum makyajı

Moda dolu haftanın ikinci günü, Red Beard by Tanju Babacan moda şovuna tanıklık etti. Şovda en çok dikkat çekense, elegan ve modern topuzların, minimal makyaj stiline uyumu oldu. Podyumda 'cat walk' yapacaklardan biri de Caroline karakteri ile özdeşleşen Alman oyuncu Wilma Elles oldu. Wilme Elles'in kulis stilini mercek altına aldık!

Ten

Nude ve aydınlık bir ten makyajı, stilinin anahtar noktalarından biriydi. Nude bir ten makyajını günlük hayatına uyarlamak için, BB kremlerden yardım almayı deneyebilirsin. BB krem uygulamasından sonra, göz altlarını, dudak üstünü, çeneni aydınlatıcı ve gözlerinin iç köşelerini yardımı ile aydınlatarak ışıltılı bir ten makyajı elde et.

Gözler

Kahverengi eyelinerlar bu sıralar neredeyse siyahın tahtını sarstı. Kahverengi eyelinerını, eyeliner kuyruğu gibi ancak gözlerinin dış köşelerinden biraz uzaktan başlayarak uygulayarak, minimal ve modern bir stil elde edebilirsin.

Dudaklar

Nude dudaklar mı? Evet lütfen. Dudaklarına hafif bir ışıltı katmak için Maybelline Baby Lips dudak balmlarından yardım alabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Eye Studio Gel Liner Göz Kalemi Brown

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Eye Studio Gel Liner Göz Kalemi Brown