Megan Fox, Doutzen Kroes'a karşı: Kırmızı ruj savaşı

Megan Fox ve L'Oréal Paris güzellik elçisi Doutzen Kroes'un kırmızı halıdaki stilleri söz konusu olduğunda birçok ortak noktaları var. İkisi de trendi, şık ve benzersiz kıyafetler giyiyorlar. Aynı zamanda ikisinin de retro tutkusu var ve son zamanlarda ikisinin de saçlarındaki pürüzsüz su dalgaları ile kırmızı rengine boyanmış dudakları dikkat çekiyor.

Eğer bu güzellik ikonlarının birer üniforması ise; biz bu görünüme kesinlikle bayıldık!

Ama asıl önemli soru şu:

Hangisi daha güzel görünüyor?

Kusursuz görünüm

Megan ve Doutzen'ın görünüşleri arasında aslında pek bir fark yok. Megan'nın saçlarının dalgaları biraz daha kıvırcık, Doutzen'in rujunun rengi bir iki ton daha sıcak. Hepsi bu!

Bizim bu iki güzel kadından öğrendiğimiz şey ise; pürüzsüz doğal dalgalar ve iyi bir ruj bir seni her zaman kurtarır. Herhangi şık bir davete bu şekilde gidebilirsin. Güzel haber ise; şarap, erik rengi ve bordo bu sezonun en trend renkleri!

Megan ve Doutzen'ın de bize kanıtladığı gibi, kırmızı ruj her daim çekici görünümün kapısını açıyor. Aslında gözlerine hafif bir makyaj yaptığında bu güzelliğine sıcaklık ve zenginlik katıp, rujunun ön planda olmasını sağlayacak.

Editörün önerisi:

Kaşlarını kaş kalemi ile hafifçe belirginleştirdiğinde, tıpkı Hollywood'un altın çağındaki yıldızlar gibi görünüşün daha da belirgin, bakımlı ve şık olacak!

KARAR

Rujun renginden ve muhteşem saçlardan bahsederken kendimizi biraz kaybettik ama gerçek şu ki; bu iki güzel kadının görünümleri eşit derecede muhteşem. İkisi de harika görünüyor!

Yukarıdaki ankette ise senin seçimine ihtiyacımız var. Çünkü biz kesinlikle karar veremiyoruz!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.