Meleklerin makyaj stili: 4 adımda ışılda!1

LOréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 110 Timeless Rose

Dudaklarının nemli ve canlı görünmesi için nude tonda, nemlendirici özellikte bir ruju tercih etmelisin. Rujunu uygulamadan önce, yumuşak fırçalı bir diş fırçası ile dudaklarını hafifçe fırçala ardından dudak nemlendiricisi sürüp, rujunu uygula.

HEMEN AL

2

Loreal Paris Maskara Manga Mega Volume

Çekici bakışlar elde etmek için, kirpiklerini uzun ve dolgun gösterebilecek bir maskara uygulamalısın. Tüm kirpiklerini uyguladığından emin olmak için hafif ama çabuk hareketlerle maskaranı uygulayabilirsin.

HEMEN AL

3

Skin Perfection BB krem

Victoria's Secret meleklerinin makyajı oldukça aydınlık ve parlak! İlk önce, hem cildini besleyen hem de cilt kusurlarını gizleyen BB krem kullanarak makyajına başlayabilirsin. Bu şekilde makyajın daha natürel görünür ve cilt tonun düzenlenir.

HEMEN AL

4

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

Bronzerınla ışık yüzüne geldiğinde cildine doğal bir ışıltı katabilirsin. Uygularken ise, sanki yüzünün yan kısımlarına ''3'' sayısı yazar gibi, fırçanı hareket ettir. Bunu yaparak, çene çizgine, elmacık kemiklerine ve şakaklarına uygulamış olacaksın.

HEMEN AL

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Victoria's Secret defilesinde podyuma çıkan ünlü model Alessandra Ambrosio'ya kuliste rastladık! Işıldayan teni, upuzun kirpikleri ve dolgun dudaklarıyla göz kamaştırıyordu! Victoria's Secret'ın imza makyaj stili doğal güzelliği ön plana çıkarırken, doğal ışıltıyı da vurguluyor. Eğer sen de bu makyaj stilini denemek istiyorsan, adım adım hazırladığımız rehberimizle kolayca aynı görünümü elde edebilirsin!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.