Merve Boluğur'un düğünü yaklaşıyor! Tahminleri alalımMaybelline'in yüzü olan Merve Boloğur'un düğün günü yaklaşıyor. 24 Ağustos'da evlenecek ünlü oyuncunun gelinliği ve makyajı şimdiden merak konusu oldu. Siyah saçları ve koyu renk göz makyajı ile her gittiği davette ilgi odağı olmayı başaran Merve, sence düğününde nasıl bir makyaj tercih edecek? Merve'nin düğününden yola çıkarak, gelin eski düğünleri de hatırlayalım. Kate Middleton'un unutulmaz peri masalı düğünü ve Kate Moss'un bohem tarza gerçekleşen düğününü biz bir türlü unutamadık! Acaba Merve Boloğur'un düğünü nasıl olacak? Sende salaş mı yoksa masalsı düğünü mü tercih edecek?

Kate Middleton'un peri masalı düğünü

Kate Middleton ve Prens William'ın 2011 yılında gerçekleşen masalsı düğününü nasıl unutabiliriz ki? Yaklaşık 2 milyar kişinin izlediği düğünde Kate kusursuz gözüküyordu. Düğününde bile doğal makyajı tercih eden Kate'in cildinde ince bir fondöten ve allık vardı. Göz makyajı ise, füme rengi fardan oluşuyordu. Asil düşes, yoğun göz makyajından ziyade, farını sadece göz kapaklarına sürmüştü.

Bohem düğünü ile Kate Moss

Kate Middleton'un aksine, salaş bir düğünü tercih eden Kate Moss farklı bir düğüne imza attı. Kate Moss ve Jamie Hince, İngiltere'de 12. yüzyıldan kalma bir kilisede evet dediler. Kate Moss kabarık gelinlik yerine, sade elbise tarzında beyaz bir gelinlik tercih etti. Şifon elbisesi ile göz kamaştıran asi model, düğün makyajını oldukça sade tuttu. Neredeyse yok gibi duran makyajında açık pembe dudakları dikkat çekiyordu. Gözlerinde ise sadece ince eyeliner ve bol rimel vardı.

Mr. & Mrs. Kanye West

Une photo publie par Kim Kardashian West (@kimkardashian) le

Elegant düğün detayları

Kim Kardashian da rüya gibi bir düğünle sevgilisi Kanye West'e evet dedi. Herzaman siyah gözlerini ön plana çıkarmayı seven Kim, düğününde de yoğun göz makyajı yapmıştı. Vucüdunu saran beyaz gelinliğinin içerisinde çok zarif gözüken Kim Kardashian'ın düğün görüntülerini hiçbirimiz unutmadık değil mi?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Show Mono 23 Copper

Maybelline Pudra Superstay 24H 030 Sand

Maybelline Maskara Siyah Volum' Express Colossal

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Farı Color Show Mono 23 Copper

Maybelline Pudra Superstay 24H 030 Sand

Maybelline Maskara Siyah Volum' Express Colossal

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah