Merve Boluğur ile Colossal Kajal Bakışların Gücü kampanyasına katıl, kazan!Maybelline New York'un ilk Türk marka yüzü, güzel yıldız Merve Boluğur ekranlardaki başarısının yanı sıra, etkileyici güzellik stilleri ile de adından sıklıkla söz ettiriyor. Süt beyaz teni, koyu kahve saçları, ela gözleri hayranlık uyandırırken, Merve de usta bir şekilde güzelliğini vurgulamayı başarıyor. Nasıl mı? Eğer hazırsan, Merve Boluğur'un makyaj sırrını seninle paylaşıyoruz!

Çarpıcı bakışlar

Ten makyajı her zaman oldukça hafif olan yıldız, sahneyi her zaman ustaca, etkileyici bakışlarına bırakıyor. Bunun içinse vazgeçilmezi Maybelline New York Colossal Kajal siyah göz kalemi. 12 saate kadar kalıcılık sağlayan bu göz kalemi dağılmayan göz makyajları için Makyaj.com ekibinin de favorisi! Hala denemedin mi? O zaman çok şanslısın, çünkü Maybelline New York Colossal Kajal Bakışların Gücü kampanyası kapsamında çekilişle her hafta 50 kişiye Colossal Kajal Seti kazandırıyor. Kampanya sonunda yapılacak büyük çekilişle de bir kişi Iphone 6 kazanacak.

Nasıl katılırım?

Yapman gereken tek şey formu doldurarak çekilişe katılmak! Merve Boluğur sana bazı kelimeler anlatacak sen de kelimeleri doğru tahmin ederek cümleleri tamamla bakışlarının gücünü ortaya çıkar, izini bırak! Çekilişe girmek için hemen tıkla: http://colossalkajal.maybelline.com.tr/

Uygulama zamanı:

Merve'nin bakışlarındaki yoğun etkiyi yakalamak için göz kaleminle gözlerini çerçevele ve ardından kaş kemiğine doğru hafif bir kuyrukla kedi gözü etkisi yarat. Yoğunluk yaratmaktan korkma ve sahneyi gözlerine bırakmak için sen de güzel yıldızımız gibi ten makyajının olabildiğince sade olmasına özen göster. İki kat siyah maskarayı kirpiklerine uygulayarak göz makyajını tamamla. Maskaranı uygularken kirpiklerinin birbirine yapışmasını önlemek için zigzag hareketlerden yardım almayı dene.

İpucu: İddialı bir davet için bordo bir rujdan yardım alabilir veya Merve gibi daha sade bir makyaj stili için nude tonlardaki rujlara yönelebilirsin.

Bakışlarının gücünü ortaya çıkarman ve izini bırakman için verdiğimiz ipuçlarını uygulaman yeterli! Bu gece bütün ilgi gözlerinde olacak!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Colossal Kajal Göz Kalemi

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Colossal Kajal Göz Kalemi