Mila Kunis: İri gözlerini 4 adımda elde etGenç ve yetenekli aktris Mila Kunis, Black Swan filmiyle büyük ses getiren bir role imza atmıştı. Ashton Kutcher'la mutluluğu yakalayan taze anne, herkesin özendiği iri gözleri ve çekici bakışlarıyla da anılıyor. Kunis'in kedi gözlerini sen de elde etmek ister miydin?

Sıra sende

 

Mila Kunis'in dramatik bakışlarına 4 kolay adımda sen de sahip olabilirsin!

Birinci adım:

Mila'nın kusursuz göz makyajı için uygun bir zemin yaratarak makyajına başla. Öncelikle göz kapaklarına primer uygula. Daha sonra kapatıcıyla göz kapaklarına 3 dokunuş, göz altlarına 3 dokunuş yap ve ürünü parmak uçlarına göz kapaklarına ve göz altlarına yedir.

İkinci adım:

Mila Kunis'in bu makyajı için, pembemsi kahve tonlarındaki bir farı baz olarak göz kapaklarına uygula. Farı sürdükten sonra hafifçe kaş kemiğine doğru dağıt. Uygulama yaparken orta boy bir fırçanın yassı tarafını kullan. Seçtiğin far ışıltısız olmalı. Göz pınarlarına ışıltılı beyaz ya da krem renginde bir far uygula.

Üçüncü adım:

Siyah göz kalemini üst ve alt kirpik diplerine uygula. Üst kirpik diplerine kalemi ufak dokunuşlar yaparak sür ve ardından parmağınla veya bir fırça yardımıyla yayarak hafif buğulu bir görünüm elde et. Üst kirpik diplerinin iç kısımlarına da siyah kalem çekmeyi ihmal etme. Bu sayede kirpiklerin daha fazlaymış gibi görünecek.

Dördüncü adım:

Kirpiklerini kıvırıcıyla kıvırdıktan sonra iki kat hacim veren maskara sür.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black