Milano Moda Haftası'nda yakaladıklarımız: Chiara FerragniChiara Ferragni, 18 Ocak'ta Milano Moda Haftası Sonbahar/Kış 2015-2016 moda showları kapsamında, Calvin Klein'ın düzenlediği yemeğe katıldı. Bej tonlarının asaletini sergileyen Ferragni'nin makyajı da bir o kadar sofistikeydi. Bu stilin kilit noktalarını sen de öğrenmek ister misin?

Sıra sende

Sezonun trendi nude ve kahverengi tonları kullanım önerilerimize bir göz at!

Birinci adım:

Öncelikle Chiara gibi bebeksi bir cilt için, primer uygulayarak makyajına başla. Bu makyajı gece uyguluyorsan cildine fondöten, gündüz uyguluyorsan BB krem sür. Şeftali tonlarında bir allık uyguladıktan sonra, pürüzsüz ve kalıcı bir görünüm için transparan pudrayla ten makyajını tamamla.

İkinci adım:

Göz kapaklarına kapatıcı uyguladıktan sonra, kahverengi tonları içeren bir far paletinden orta tonu göz kapaklarına uygula. Bunu yaparken orta boy bir far fırçasının yassı kısmını kullan. Daha sonra en koyu tonu gözlerinin dış kısımlarına uygula ve temiz bir karıştırma fırçasıyla renk geçişini yumuşat. En açık tonu ise ince bir fırçayla göz pınarlarına uygula. Kahverengi bir göz kalemini üst kirpik diplerinin iç kısımlarına ve alt kirpik diplerinin dış kısımlarına çek. İki kat siyah maskarayla göz makyajını noktala.

Üçüncü adım:

Dudaklarına nude tonlarda bir ruj uygula ve üzerine şeffaf parlatıcı sür.

Stil notları:

Stile olan aşkı ve bakış açısı Chiara'ya 2.7 milyon Instagram takipçisi ve yıllık 8 milyon dolar kazandırdı! Bugünse Calvin Klein'ın verdiği yemeğe katılıyor. Bu özel davette tercih ettiği kombinasyon, neden bu kadar ünlü olduğunu anlatan cinsten. Sütlü kahve rengindeki mini elbisesini altın rengi takıları ve kahverengi-nude tonlardaki makyajıyla birleştiren Chiara için, eleganlığın vücut bulmuş hali diyebiliriz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Color Riche Quad E3 Infiniment Bronze far

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Color Riche Quad E3 Infiniment Bronze far