Miranda Kerr, Barbara Palvin'e karşı: Ünlülerin kırmızı ruj yarışı!

Kırmızı rujlar asla demode olmuyor. Zamansız olduğu kadar gösterişli! İşte iki ilham perimiz Miranda Kerr ve Barbara Palvin: İkisi de son günlerde katıldığı davetlerde kendilerini kırmızı rujun gösterişli etkilerine kaptırdı! Peki sence hangisinin stili daha göz kamaştırıcı? Klasik kırmızı mı, yoğun kırmızı mı?

Miranda'nın stili

Miranda katıldığı davette o gece tercihini klasik kırmızıdan yana kullanmış. Bronz ten makyajı ve ön plana çıkardığı dolgun kirpikleri de kırmızı ruju ile harika bir uyum yakalamış.

Barbara'nın stili

Barbara ise o gece tercihini koyu kırmızı bir rujdan yana kullanmış. Kalan tüm makyajı ise neredeyse yok denecek kadar doğal.

Senin tercihin hangisinin stilinden yana? Oyunu kullanmayı unutma. Ardından senin için hazırladığımız rehberin de yardımıyla beğendiğin rengi kolayca dudaklarına taşımayı dene!

Sıra sende

Birinci adım:

Kusursuz görünen koyu dudaklar için dudaklarına peeling yaparak uygulamaya koyul. Eski bir diş fırçası ile dudaklarını nazikçe fırçalayarak ölü deriden arındır. Ardından dudaklarını nemlendir.

İkinci adım:

Rujunla aynı renkteki dudak kaleminle dudaklarını çerçevele ve doğal bir görünüm için kalemi taşırmamaya özen göster. Ardından yine dudak kaleminle dudaklarının içini doldur. Böylece rujun çok daha kalıcı olacak.

Üçüncü adım:

Son olarak rujunu dudaklarına tek kat uygula. Bir peçeteyi dudaklarına nazikçe bastır. Ardından ikinci kat rujunu uygula.

İşte bu kadar!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

Infaillible Parlatıcı 506 RedInfaillible

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

Infaillible Parlatıcı 506 RedInfaillible

L'Oreal Paris Color Riche Pure Reds Ruj Blake's Pure Red CP15