Miranda Kerr: Göz alıcı pembe makyajını elde et!Konu soft tonlardaki doğal makyajlar olduğunda Avustralyalı model Miranda Kerr'in üstüne kimseyi tanımıyoruz! Katıldığı davette gözleri doğal güzelliği ile üstüne çeken Miranda'nın makyajından ilham almak için sabırsızlanıyoruz! Kusursuz ten görünümünü, hacimli kirpikleri, belirginleştirdiği kaşları ve pembe dudakları ile kombinleyen Victoria's Secret'ın eski meleği tek kelime ile göz alıcı görünüyor!

Stilinden ilham almak için adım adım rehberimizi takip et!

Pembe tonlarıyla ışılda!

Birinci adım:

Temizlediğin ve nemlendirdiğin cildini primer uygulaması ile makyaja hazırla. Saniyeler içinde gözeneklerinin küçüldüğünü ve ten görünümünün mükemmelleştiğini fark edeceksin.

İkinci adım:

Ağır bir fondöten yerine, BB krem gibi hafif formüllü bir ürünle ten makyajına başla. BB kremini tenine noktalar halinde uygula ve dağıt.

Üçüncü adım:

Aydınlık cilt görünümün için son adım: aydınlatıcını yüzünün yüksek noktalarına uygulayarak strobing etkisi yarat. Ardından gül tonlarındaki allığını elmacık kemiklerinin üzerine uygulayarak ten makyajını tamamla.

Dördüncü adım:

Kaşlarını yukarı doğru tara ve aralarındaki boşlukları kaş kaleminle doldur. Böylece kaşlarını doğal bir biçimde belirginleştireceksin. Siyah eyelinerını üst kirpik çizgine uygulayarak kirpiklerini belirginleştir. Ardından iki kat siyah maskara ile göz makyajını tamamla.

Beşinci adım:

Dudaklarına gül tonlarında renkli bir lip balm veya lip gloss uygulayarak makyajını tamamla.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED LİP GLOSS

Urban Decay Naked Skin Kompakt Fondöten

URBAN DECAY 24/7 WATERPROOF LİKİT EYELİNER

Urban Decay Naked Flushed Allık

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED LİP GLOSS

Urban Decay Naked Skin Kompakt Fondöten

URBAN DECAY 24/7 WATERPROOF LİKİT EYELİNER

Urban Decay Naked Flushed Allık