Miranda Kerr: İkonik makyajıyla göz kamaştırıyor!Miranda Kerr kuşkusuz dünyanın en başarılı modellerinden. Victoria's Secret'ın da gözde meleklerinden Miranda ise her zaman doğal güzelliğin öncüsü oldu. Kuşkusuz onun cilt bakım rutini her zaman parlayan cildinin altında yatan sır! Onun ikonik güzellik stilinden ilham alman için sana kolay bir rehber hazırladık!

Birinci adım:

Canlı ve kusursuz bir cilt görünümünün ilk adımı nemlendirme uygulaması! Nemlenciricinin tek bir dokunuşu ile cildin daha yumuşak ve daha dengeli görünecek, makyaj öncesi ise hoş bir baz oluşacak. Eğer cildinin yağlı olduğunu düşünüyorsan bile bu adımı atlamamalısın. Cildini nemlendirmediğin sürece cildin daha fazla yağ üretmeye devam edecek.

İkinci adım:

Miranda'nın parlak ten görünümünü yakalamak için aydınlatıcından yardım alman gerekecek. Elmacık kemiklerinin üst kısmına, kaş kemiğine ve dudak üstüne aydınlatıcını uygula. Ayrıca fondötenine bir parça aydınlatıcı karıştırarak cildinin daha aydınlık görünmesini de sağlayabilirsin.

Üçüncü adım:

Şakaklarına, elmacık kemiklerine ve çene kemiğine bronzer uygulayarak bronz bir görünüm yakala! Ardından şeftali tonlarındaki allığını yanaklarına uygulayarak bu adımı tamamla.

Dördüncü adım:

Göz kapaklarına şampanya rengi tonundaki ışıltılı göz farını uygula. Bakışlarını daha da belirginşleştirmek için toprak tonlarındaki göz farını gözlerinin dış kısmına uygulayarak buğulu bir etki yaratabilirsin. Daha iri bakışlar içinse siyah maskaranı cömertçe kirpiklerine uygula.

Beşinci adım:

Miranda Kerr'den ilham alan makyajını dudaklarına nude tonlarda bir ruj uygulayarak tamamla.

Harika görünüyorsun!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion Anti-Aging

Urban Decay Naked Skin Compact Pudra

URBAN DECAY NAKED ON THE RUN

URBAN DECAY SUBVERSİON KİRPİK BAZI

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Urban Decay Eyeshadow Primer Potion Anti-Aging

Urban Decay Naked Skin Compact Pudra

URBAN DECAY NAKED ON THE RUN

URBAN DECAY SUBVERSİON KİRPİK BAZI