Miranda Kerr ve Evan Spiegel nişanlandı!

Miranda Kerr, uzun süredir aradığı mutluluğu Evan Spiegel'de buldu. 2015 yılının Haziran ayından beri birlikte olan çift, geçtiğimiz hafta nişanlandılar! Snapchat'ın kurucusu olan Evan, dizlerinin üzerine çöküp Miranda'ya evlenme teklifi etti. Bu anı Miranda Kerri Snapchat'ın elinde yüzük ile diz çökmüş bir erkek ve kadın Bitmoji emojisini kullanıp "Evlen benimle" yazarak paylaştı.

Miranda Kerr ve Evan Spiegel

1990 doğumlu Evan Spiegel, Snapchat'in kurucusu. Üniversitede öğrenciyken kurduğu Snapchat sayesinde son zamanların genç milyarderlerinden olan Evan, gönlünü 2015 Haziran ayında Miranda Kerr'e kaptırdı. Orlanda Bloom'dan 2013 yılında boşanan Miranda Kerr ise aradığı mutluluğu Evan'da buldu!

 

miranda

 

Kırmızı halıda birlikte boy gösteren Miranda Kerr ve Evan Spiegel, son zamanların en sempatik çiftlerinden! Birbirine oldukça yakışan bu çiftin enerjileri ve mutlulukları gözlerinden okunuyor. Aradaki 7 yaş farkına rağmen oldukça uyumlu görünen Miranda ve Evan, bir saniye olsun birbirlerinden ayrılmıyorlar.

 

İki ay önce sevgilisinin doğum gününü Instagram'dan kutlayan Miranda, kendini çok şanslı hissettiğini söyledi! Doğal güzelliği ile her daim bizi kendine hayran bırakan başarılı model, makyajsız fotoğraflarını Instagram'dan paylaşmaktan çekinmiyor.

Bu tatlı ve enerjik çifte biz de makyaj.com ailesi olarak bir ömür mutluluklar diliyoruz.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Garnier BB Krem Light - 5 Etkili Mucizevi Nemlendirici Açık Ton

Maybelline New York Color Sensational Blushed Nudes 107 Fairly Bar

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Garnier BB Krem Light - 5 Etkili Mucizevi Nemlendirici Açık Ton

Maybelline New York Color Sensational Blushed Nudes 107 Fairly Bar