Modanın kalbi Paris: Ünlüler geçidiParis'te geçtiğimiz hafta gerçekleşen Moda Haftası tabiri caizse 'yıktı geçti'. Defilelere katılanlar, en az modacılar ve modeller kadar dikkat çekti. Defilelerden sonra gerçekleşen partilere katılan ünlüler, sabahlara kadar eğlendiler. Gelin ünlülerin davetten partiye geçerken giydiklerine göz atalım, belki senin de ilham alacağın görüntüler olabilir.

Gigi Hadid

Gigi'nin favori rengi kuşkusuz ki beyaz. Hem sokak stilinde, hem de davetlerde sık sık giydiği beyaz rengini, altın rengi parçalarla kombinleyi seviyor. Makyajında ise sadelikten hoşlanan Gigi, strobing tekniği ile ön plana çıkarmak istediği bölgeleri vurguluyor.

Doutzen Kroes

Sonbahar mevsiminde beyazı tercih edenlerin sayısı hiç de azmısanacak kadar değil. Ünlü model Doutzen Kroes da Paris Moda Haftasında beyaz rengini sık sık tercih etti. Makyajında ise nude ruju ve dolgun kirpikleri ile dikkat eden Doutzen, gecenin en şık kadınlarındı.

Chiara Ferragni

Ünlü blogger Chiara Ferragni belli ki Paris'in soğuğuna alışamadı! Giydiği bol ve salaş kazağını slopeti ile kombinleyen Chiara, bütün dikkatleri üzerine çekti. Pembe ve mor tonlarındaki kazağı ile denim slopeti kimilerine göre rüküş kimilerine göre çok şıktı! Sen ne düşünüyorsun?

Christina Bazan

Çizgilerin büyüsüne kendini kaptıran Christina Bazan, kırmızı ve siyah renklerin ağırlıkta olduğu uzun elbisesi ile göz kamaştırdı. Kahverengi tonlarındaki dumanlı göz makyajı ve nude ruju ile gecenin en başarılı makyajlarından birine imza atan Christina, aynı kıyafet ile partiye devam etti.

Alessandra Ambrosio

Efsanevi model Alessandra Ambrosio da beyazları tercih eden ünlüler arasında. Mini elbisesi ile nefes kesen ünlü model, kirpiklerini ön plana çıkardı. Elbisesinin üzerine aldığı aynı renk ceket ile hem maskülen hem de çekici gözüken Alessandra, saçların için ise atkuyruğu tercih etti.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad P3 far paleti

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

Maybelline New York Affinitone 24H Pudra 40 Fawn

Maybelline New York Volum Express Maskara Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Color Riche Quad P3 far paleti

Loreal Paris Colour Riche Extraordinaire Ruj 600 Beige

Maybelline New York Affinitone 24H Pudra 40 Fawn

Maybelline New York Volum Express Maskara Black