Modern Marie Antoinette: Farah Zeynep AbdullahKurt Seyit ve Şura dizisiyle son günlerde adını sıkça duyduğumuz Farah Zeynep Abdullah, beyaz elbisesi, dalgalı saçları ve hafif makyajıyla pamuk prenses gibi. Marie Antoinette asaleti ve naifliği ile bize ilham kaynağı oldu. İşte ipuçları...

SIRA SENDE

  1. Pürüzsüz bebeksi bir ten elde etmek için, öncelikle cildini yıkayıp tonikle temizle ve aydınlatıcı primerını cildine fırça yardımıyla uygula.

  2. Çok ağır bir görüntü istemediğimiz için, fondöten uygulamadan direkt olarak pudraya geçebilirsin.

  3. Yanaklarda Marie Antoinette naifliği yaratmak için şeftali pembe tonlarında bir allık ideal. Elmacık kemiklerine ufak bir fırça yardımıyla nazik dokunuşlarla allığı sür.

  4. Gözlerde bej ve açık kahve tonlarını kullanarak yine doğallığı ve asaleti ön plana çıkarıyoruz. Bej renkleri göz kapağına baz oluşturacak şekilde, fırça yardımıyla sürüyoruz ve daha sonra kahveleri yine fırça yardımıyla alt kirpik diplerimize dengeli bir şekilde dağıtıyoruz.

  5. Siyah maskarayı kirpiklerimize iki kat sürüyoruz. Bu arada rimel öncesi kirpik kıvırıcı kullanmak, kirpiklerin yoğunluğunu önemli ölçüde arttırıyor.

  6. Son olarak dudaklarda doğal pembeden vazgeçme.

Romantik bir görünüm elde etmek istiyoruz. Bunun için yazlık beyaz elbiseler biçilmiş kaftan. Dantel detaylardan da yararlanabilirsin.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.