Modern Rita Hayworth: 3 adımda öldüren cazibe makyajı1940'ların güzeller güzeli fettan kadını Rita Hayworth'e özenmemek elde değil. Elegan ve feminen görünümüyle, "bir düğün olsa da saçımı ve makyajımı böyle yapsam" dedirten yıldız, ilham kaynaklarımızdan biri. Bu retro stili yeniden yorumlayarak modern bir hale getirmek ister misin?

Sıra sende

Gilda filminin yıldızı Rita Hayworth'un kadınsı ve klasik stilini, gümüş rengi kullanarak modernize et.

Birinci adım:

Teninde Rita gibi porselen bir etki yakalamak için, bir primerle makyajına başla. Fondöteni alnına, burnuna, yanaklarına ve çenene olmak üzere 5 nokta halinde uygulayarak orta boy bir fırçayla eşit şekilde dağıt. Son olarak parlamayı engellemek ve ipeksi bir görünüm elde etmek için transparan pudra uygula.

İkinci adım:

Öncelikle gözlerini aydınlatmak ve kusursuz bir görünüm elde etmek için primer uygula. Kirpik kıvırıcıyı önceden saç kurutma makinesiyle ısıtarak kirpiklerini kıvır. Kirpik diplerine çok ince bir çizgi halinde siyah eyeliner çek. Yalnız, bu çizgi belli belirsiz olmalı. Bu yüzden eyelinerı çok kaçırmamaya dikkat et. Hacim veren bir maskarayı, iki kat halinde kirpiklerine uyguladıktan sonra, alt kirpik diplerine gümüş rengi bir kalem çek. Rengin belirgin olması önemli, bu yüzden kalemi iki kat olacak şekilde çekebilirsin.

Üçüncü adım:

Dudaklarına bordo bir ruj sürerek pin-up görünümünü tamamla.

 

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.