MTV Film Ödülleri: Kırmızı halı şöleniMTV Film Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Kırmızı halı şöleni ile bizleri ekran başına kilitleyen MTV Film Ödülleri'ne Star Wars: Güç Uyanıyor filmi damgasını vurdu. En İyi Film Ödülü dahil olmak üzere 3 ödül toplayan Star Wars filmi, gecenin en çok konuşulan filmiydi! Tabii daha sonra sırayı kırmızı halıdaki şık konuklar aldı... Biz MTV Film Ödülleri Gecesi'nden en şık davetlileri belirledik, bakalım senin favorin kim olacak?

Gigi Hadid

Maybeline New York Marka Yüzü Gigi Hadid, farklı makyaj stilleri ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Kahverengi dudaklar ve belirgin göz makyajını oldukça seven Gigi, MTV Film Ödülleri'inde de retro görünümü ile karşımıza çıktı. Yeni kestirdiği kaküllü saçları ile makyaj stilini oldukça yakıştırdığımız ünlü model, bizleri şaşırtmaya devam edecek gibi görünüyor.

Charlize Theron

En iyi kadın oyuncu ödülünü alan Charlize Theron, gecenin en çok konuşulan kadınlarındandı. Güzelliği ile nefes kesen başarılı oyuncu, Ödül Gecesi'nde minik topuzu, sade göz makyajı ve nude dudakları ile karşımızı çıktı. Çabasız güzelliği ile davettekileri büyüleyen Charlize, siyah kıyafeti ile göz kamaştırdı.

Cara Delevingne

Cara Delevingne uzun süredir davetlerde görünmüyordu. Feminen stilini ve kendine has tarzını özlediğimiz ünlü model, MTV Film Ödülleri Gecesi'nde şıklığı ile bizlere kendini anımsattı. Siyah yüksek bel, dar pantolonu ve transparan detayları bulunan üstü ile gecenin en asil kadınlarındı. Makyajında ise, kahverengi mat dudakları ile öne çıkan Cara, göz makyajında sadeliği tercih etti.

Emilia Clarke

Star Wars: Güç Uyanıyor filminin başrol oyuncularından Emilia Clarke, açık renk desenli elbisesi ile oldukça keyifli görünüyordu. En İyi Film Ödülünün keyfini çıkaran Emilia, makyajında ise dudaklarını ön plana çıkardı. İlkbahar'ın enerjisini yansıttığı görünümünde soft renkleri tercih etti.

Halsey

21 yaşındaki şarkıcı Halsey, MTV Film Ödülleri Gecesi'ndeki performansı ile davetlileri eğlendirdi. Şıklığı ile kırmızı halıda göz dolduran Halsey, bustiyer ve kısa şortu ile oldukça dikkat çekti. Esmer tenine pudra rengini oldukça yakıştırdığımız ünlü şarkıcı, geleceğin idollerinden olacak gibi görünüyor.

Holland Roden

Amerika'lı oyuncu Holland Roden, mavi üst ve pantolon takımı ile göz kamaşıtrdı! Gece mavisi kıyafeti ile gecenin en zarif davetlilerinden biri olan Holland, kırmızı halıdaki şıklığını ispatladı. Saçlarını geriye alan başarılı oyuncu, makyajını ön plana çıkarıyor. Dudaklarında nar çiçeği rengi ruj ve gözlerinde ise hacimli kirpikleri tercih eden Holland, oldukça sade ve doğal duruyor.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superstay 24H Fondöten 032 Golden

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Maybelline New York Allık Master Heat 25 Warmcopper

Maybelline New York Color Sensational Ruj 150 Stellar Pink

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superstay 24H Fondöten 032 Golden

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Maybelline New York Allık Master Heat 25 Warmcopper

Maybelline New York Color Sensational Ruj 150 Stellar Pink